06/05/2021
Bulunduğunuz Sayfa: Anasayfa » Güzellik » Kalın Kaş Modelleri

Kalın Kaş Modelleri

Kalın Kaş Modelleri
30 Eylül 2013 Pazartesi 20:58 tarihinde "Güzellik" kategorisine eklenen "Kalın Kaş Modelleri" yazısı 33128 defa okunmuştur.

Geçen seneden kadınların trendi olan kalın kaş modelleri 2014 yılında da favorileri arasında olacak gibi duruyor.

Kalın kaş modeli birçok insana yakışır. Kalın kaş dediğimiz zaman alınmamış doğal kaş aklımıza gelir. Son dönemlerin en popüler en moda kaşı kalın kaş modelidir. Kalın kaş modellerinin popüler olmasında görsel basındaki sanatçılarımızın payı çok fazladır. Çünkü ünlülerimiz kalın kaş modellerine döndüler.

Çok küçük olan bir yüze kalın kaş modeli gitmemektedir. Özellikle yüz yapısı büyük ve kilolu kişilerde kaş kalın olduğu zaman yüz daha fresh daha sade olmaktadır. Kalın kaş modelini kalem desteğiyle ya da kaşları profesyonel bir şekilde az alarak yapabilirsiniz. Kalın kaşların kullanımı çok keyifli ve sağlıklıdır. Uzmanların düşüncesine göre kaş kalın olduğu zaman kişi daha genç görünmektedir. Çeşitli kişiler arasında yapılan araştırmaya göre kaşları kalın olan kişiler kendilerini 5-10 yaş daha genç hissettiklerini vurguluyorlar. Ancak kalın kaş modelinde abartıya kaçmak sizi yaşlı gösterecektir.

Kaşlarınızın kalınlaşmasını istiyorsanız kılın büyüme sürecine göre yaklaşık 1 ay kaşlarınıza dokunmamanız gerekli, bu süreç biraz zahmetli ve sancılı olabilir. Çünkü alttan çıkan yeni kılların alınması gerekir ve kalınlaştırma sürecinde o kılların alınmaması gerektiğinden o görüntüden rahatsız olabilirsiniz. Makyaj uzmanlarının önerisi en alttan çıkanları alarak dibe doğru desteklemeniz gereklidir. Yani cımbızı elinize aldığınızda kaşlarınıza yakın olanları bırakarak kaşlarınızdan uzaklarda olanları alarak kötü görüntüden kurtulursunuz ayrıca kaşların daha iyi kalınlaşmasına yardımcı olursunuz.

Kalın kaş modeli sürecinde bir diğer önerimiz, kaşlarınızı kalemle biraz doldurarak şeklini biraz düzgünleştirebilirsiniz. Daha sonra da alttan çıkan ve dağınık duran uzak noktadaki kaşlarınızı alarak şekil verebilirsiniz.

İşte sizlere örnek olması için derlediğimiz kalın kaş modelleri;

Bir önceki yazımız özenle derlenmiş olan Kirpik Perması Nedir ve Nasıl Uygulanır adlı makalemizde "Kadınlar kirpiklerinin uzun ve dolgun gözükmesi için rimel kullanırlar fakat rimel kalıcı bir çözüm değildir. Kirpik perması ile kirpikleriniz daha kalıcı uzun ve dolgun gözükecektir." hakkında geniş bilgiler içermektedir.


Kalın Kaş Modelleri Resim ve Fotoğrafları

 • 2014-Yeni-Kalin-Kas-Modelleri_656dc.jpg
  2014 Yeni Kalın Kaş Modelleri
 • 2014-Chloé-Sarisin-Bayan-Kalin-Kas-Modeli_c042a.jpg
  2014 Chloé Sarışın Bayan Kalın Kaş Modeli
 • 2014-Christian-Dior-Kalin-Kas-Modeli-Ornegi_4d328.jpg
  2014 Christian Dior Kalın Kaş Modeli Örneği
 • Dolce---Gabbana-Kis-Sezonu-Kalin-Kas-Modelleri_2d9a9.jpg
  Dolce & Gabbana Kış Sezonu Kalın Kaş Modelleri
 • Kalin-Kas-2014-Modasi_83293.jpg
  Kalın Kaş 2014 Modası
 • Kalin-Kas-Modelleri_56480.jpg
  Kalın Kaş Modelleri
 • Dogal-Kalin-Kas-Modeli_a4452.jpg
  Doğal Kalın Kaş Modeli
 • Kaslarda-Yeni-Moda-Kalin-Kas-Modelleri_375e2.jpg
  Kaşlarda Yeni Moda Kalın Kaş Modelleri
 • Duz-ve-Kalin-Kas-Sekli_0a16a.jpg
  Düz ve Kalın Kaş Şekli
 • Dolgun-Cekici-Kas-Modelleri_0aa5d.jpg
  Dolgun Çekici Kaş Modelleri
 • Kalin-Kas-Modasi_2affc.jpg
  Kalın Kaş Modası
 • Duz-Kalin-Kas-Modeli_64218.jpg
  Düz Kalın Kaş Modeli

Yorumlar

 1. Yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yazın...

Yorum Yaz

Güzellik Son Eklenenler

Güzellik En İyiler