04/08/2021
Bulunduğunuz Sayfa: Anasayfa » Güzellik » Ünlü Yıldızların Saç Bakımı Fiyatları

Ünlü Yıldızların Saç Bakımı Fiyatları

Ünlü Yıldızların Saç Bakımı Fiyatları
14 Ağustos 2014 Perşembe 10:33 tarihinde "Güzellik" kategorisine eklenen "Ünlü Yıldızların Saç Bakımı Fiyatları" yazısı 3664 defa okunmuştur.

Ünlü yıldızların saçları şüphesiz ben gibi sizleride kıskandırıyordur.

Peki bizleri kıskandıran bu saçlara sahip olmak için acaba ünlüler ne kadar para ödüyorlar merak ediyor musunuz ? İşte ünlülerin yaptırmış olduğu bize göre oldukça pahalı olan saç bakımı fiyatları...

Jennifer Lopez (750 $)

Her hafta bakım yaptıran Jennifer Lopez bal rengine sahip saçlarına 750 dolar ödüyor. Lopez, Victoria's Secret mankenlerinin saçlarınıda yapan Küba asıllı Oribe ile çalışıyor.

Rihanna (2.000 $)

Saç rengini ve şeklini sürekli değiştiren ünlü şarkıcı Rihanna, sağlıklı saçlarını haftalık yaptırdığı 2000 dolarlık bakıma ve saç tasarımcısı Ursula Stephen'a borçlu.

Anne Hathaway (1.200 $)

Birçok ünlü yıldızın saçlarını yapan saç tasarımcısı Ted Gibson ile çalışan Anne Hathaway, sağlıklı ve dikkat çeken saçlara sahip olmak için 1200 doları gözden çıkarıyor.

Jennifer Aniston (920 $)

Jennifer Aniston'un saçları beni çok etkiliyor. Hollywood'un ünlü yıldızları arasında bana göre en sağlıklı saçlardan birine sahip olan Jennifer Aniston gibi saçlarınız olsun isterseniz 920 doları gözden çıkarmanız ve Beverly Hills'de güzellik salonu olan Chris McMillan'e gitmeniz şart. Bana göre Jennifer Aniston'un ödediği para boşa gitmiyor.

Bir önceki yazımız özenle derlenmiş olan Göz Kalemi İle Güzelleştiren 10 Hile adlı makalemizde "Küçük gözlere mi sahipsiniz ya da çekik gözlere mi sahip olmak istiyorsunuz ? Tüm bu etkileri bir göz kalemi ile yakalayabilirsiniz." hakkında geniş bilgiler içermektedir.


Yorumlar

  1. Yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yazın...

Yorum Yaz

Güzellik Son Eklenenler

Güzellik En İyiler