04/08/2021
Bulunduğunuz Sayfa: Anasayfa » Magazin » Robin Williams hayatını kaybetti

Robin Williams hayatını kaybetti

Robin Williams hayatını kaybetti
12 Ağustos 2014 Salı 10:49 tarihinde "Magazin" kategorisine eklenen "Robin Williams hayatını kaybetti" yazısı 2491 defa okunmuştur.

63 yaşındaki Amerikalı ünlü aktör ve komedyen Robin Williams, evinde ölü bulundu.

'Jumanji', 'Ölü Ozanlar Derneği', 'Can Dostum' ve 'Günaydın Vietnam' gibi filmleriyle Türkiye'de de geniş bir hayran kitlesine sahip olan dünyaca ünlü aktör Robin Williams evinde ölü bulundu...  Williams'ın 'havasızlıktan boğulduğu' tespit edildi. Bu nedenle ilk şüphe 'intihar ihtimali'...

Acı haberin ardından ünlü oyuncunun evi sevenlerinin akınına uğradı, kapısına çiçekler bırakıldı. Beyaz Saray da Robin Williams için bir mesaj yayımladı. Ünlü oyuncu Kevin Spacey ölüm haberinin aldından şu mesajı yayımladı: “Robin Williams dünyayı güldürdü ve düşündürdü. Bunu unutmayacağım ve onu onurlandıracağım. Muhteşem bir insan, aktör ve arkadaştı. Onu çok özleyeceğim."

Alkol ve uyuşturucuyla mücadele ediyordu

Daha önceki yıllarda alkol ve uyuşturucuya karşı mücadele veren Robin Williams, geçtiğimiz ay Minnesota'daki bir rehabilitasyon merkezine girmişti. Williams'ın, planlanandan uzun süren bir çalışma programının ardından "yeniden kendisine gelmek için" bunu yaptığı kaydedilmişti. Son olarak Temmuz ayında Los Angeles Times gazetesi aktörün tedavisinde 'ince ayar' yapmak üzere kısa süreliğine rehabilitasyon merkezine gideceğini yazmıştı.

Eşi açıklama yaptı

Robin Williams'ın karısı Susan Schneider yazılı bir açıklama yaparak şunları söyledi: "Bu sabah kocamı ve en iyi arkadaşımı kaybettim. Dünya ise en çok sevilen aktörlerden birisini ve mükemmel bir insanı kaybetti. Büyük acımız nedeniyle mahremiyetimize saygı duyulmasını rica ediyoruz. Umarız Robin hatıralarda ölümüyle değil, milyonlarca insana verdiği sayısız keyifli ve kahkaha dolu anla kalır."

Ünlü aktörün menajeri ise yaptığı açıklamada, "Robin Williams'ı kaybettik. Kendisi bir süredir derin bir depresyon içerisindeydi. Bu çok trajik ve ani bir kayıp oldu" dedi.

Bir önceki yazımız özenle derlenmiş olan Angelina Jolie Tekrardan Hamile adlı makalemizde "3 bebek dünyaya getiren Angelina Jolie`nin 4. bebeğe hamile olduğu ileri sürülüyor." hakkında geniş bilgiler içermektedir.


Yorumlar

  1. Yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yazın...

Yorum Yaz

Magazin Son Eklenenler

Magazin En İyiler