04/08/2021
Bulunduğunuz Sayfa: Anasayfa » Moda » Sırt Dekolteli Elbiseler İçin Kolyeler

Sırt Dekolteli Elbiseler İçin Kolyeler

Sırt Dekolteli Elbiseler İçin Kolyeler
24 Temmuz 2014 Perşembe 11:15 tarihinde "Moda" kategorisine eklenen "Sırt Dekolteli Elbiseler İçin Kolyeler" yazısı 4971 defa okunmuştur.

Bana göre sırt dekolteli elbise giymekten zevk alan bayanların mutlaka takması gereken aksesuarların başında sırt kolyeleri gelir.

2013 yazından başlayıp 2014 yazına damga vuran sırt dekoltelerini süsleyen kolyeler, bu sezon özellikle ünlülerin davetlerde vazgeçilmez aksesuarları arasında. Güzel sırta sahip olan özellikle tatil sonrası bronz ciltli bayanların tercihi olan sırt dekolteli elbiselerin, 1 numaralı aksesuarı sırt kolyeleri diyebilirim.

Sırt dekoltenize, sırt için özel olarak tasarlanmış kolyeler kullanabileceğiniz gibi, normal ön kısmınıza taktığınız uzun zincirli kolyelerinizi arkaya çevirerekte kullanabilirsiniz. Sokak modasını beğenen bayanların yaygın olarak kullandığı sırt kolyeleri bohem tarz giyim ilede gayet şık durmaktadır.

Sırt kolyeleri, yazın evlenme hazırlıkları yapan gelinlerinde tercihleri arasında bulunması gereken güzel bir aksesuar. Gelin bu sezonun en şık sırt dekoltelerini süsleyen kolyelerine bir göz atalım.

Bir önceki yazımız özenle derlenmiş olan Yazın Yeni Modası Kimono Modelleri adlı makalemizde "Giyim çılgınlığının zamanla katlanarak günümüze kadar devam etmesi hiç aklınıza bile gelmeyecek bir modayı ortaya çıkardı diyebilirim." hakkında geniş bilgiler içermektedir.


Sırt Dekolteli Elbiseler İçin Kolyeler Resim ve Fotoğrafları

 • Sirt-Kolyesi.jpg
  Sırt Kolyesi
 • Bronz-Citler-Icin-Sirt-Kolyesi.jpg
  Bronz Citler İçin Sırt Kolyesi
 • Sirt-Dekoltesi-Kolyeleri.jpg
  Sırt Dekoltesi Kolyeleri
 • Sokak-Modasi-Inci-Sirt-Kolyeleri.jpg
  Sokak Modası İnci Sırt Kolyeleri
 • Gelinler-Icin-Sirt-Kolyeleri.jpg
  Gelinler İçin Sırt Kolyeleri
 • Trend-Sirt-Kolyeleri.jpg
  Trend Sırt Kolyeleri

Yorumlar

 1. Yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yazın...

Yorum Yaz

Moda Son Eklenenler

Moda En İyiler