06/05/2021
Bulunduğunuz Sayfa: Anasayfa » Dekorasyon » Dekorasyonda Köşe Takımları

Dekorasyonda Köşe Takımları

Dekorasyonda Köşe Takımları
16 Temmuz 2014 Çarsamba 09:22 tarihinde "Dekorasyon" kategorisine eklenen "Dekorasyonda Köşe Takımları" yazısı 2867 defa okunmuştur.

Günümüzde oldukça moda olan köşe takımlarını nasıl dekore edeceğinizi bilmiyorsanız bu yazımızı mutlaka okumalı ve önerilerimize kulak vermelisiniz.

Son zamanlarda özellikle oturma odalarında popülerliğini arttıran köşe takımları bu yüzden oldukça önem kazandı. Birçok ünlü mağazanın vitrinlerine baktığınız zaman köşe koltukları dikkatinizi mutlaka çekecektir. Bellona, istikbal, mondi, kelebek ve ipek gibi birçok mobilya markasının ünlü model tasarımcıları birbirinden farklı ve değişik renkleri kullanarak daha rahat ve kullanışlı köşe takımları ortaya çıkarmıştır.

Odanıza seçeceğiniz mobilya sizin dekorasyon tarzınızı yansıtacağı işin son derece önemli bir aksesuardır. İlk olarak odanızı nasıl bir tarza döşemek istediğinize karar vermelisiniz. Sizi yansıtan modern bir tarz mı ? veya klasik bir tarz mı ? ilk etapta buna karar vermeniz gerekir. Buna karar verdikten sonra bu ışıkta oluşturacağınız renk ve model uyumu ile gayet sıcak ve samimi bir oda tasarlamanız mümkündür.

Seçeceğiniz köşe takımında düz desensiz minder kullanacaksanız büyüklüğünün önemli olduğunu unutmayın. Bunun yanı sıra yastıkların renk seçimini dikkat çekici ve uyumlu yaparsanız odanızın havası değişecektir. Odanıza alacağınız köşe takımını tamamlayıcı bir aksesuar olan orta sehbanızın seçimi de köşe koltukları kadar önemlidir. Her dekorasyonda ana kuralımızı uyumu unutmamak gerekir. Ayrıca uzanma koltukları ve puflar ile odanıza ayrı bir hava katabilirsiniz.

Renk seçimine değinecek olursak bizim tavsiyemiz daha nötr renkler arasından seçim yapmanızdır. Bu renk seçimi size dekorasyon konusunda daha esnek bir çalışma imkanı tanıyacaktır. Gri, beyaz veya krem renkleri çoğu renk ile uyum sağladığı için bu renkteki bir köşe takımı işinizi oldukça kolaylaştırabilir.

Bir önceki yazımız özenle derlenmiş olan 2014 Bellona Majör Takımları adlı makalemizde "2014 yılının en dikkat çeken Bellona Majör Takımları hakkında bilgilendirdiğim bu yazımı mutlaka okumalısınız." hakkında geniş bilgiler içermektedir.


Dekorasyonda Köşe Takımları Resim ve Fotoğrafları

  • Dekorasyonda-Kose-Takimlari.jpg
    Dekorasyonda Köşe Takımları
  • Dekorasyonda-Koseli-Koltuklar-1.jpg
    Dekorasyonda Köşeli Koltuklar

Yorumlar

  1. Yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yazın...

Yorum Yaz

Dekorasyon Son Eklenenler

Dekorasyon En İyiler