06/05/2021
Bulunduğunuz Sayfa: Anasayfa » Dekorasyon » 2014 Bellona Majör Takımları

2014 Bellona Majör Takımları

2014 Bellona Majör Takımları
07 Temmuz 2014 Pazartesi 10:15 tarihinde "Dekorasyon" kategorisine eklenen "2014 Bellona Majör Takımları" yazısı 2933 defa okunmuştur.

2014 yılının en dikkat çeken Bellona Majör Takımları hakkında bilgilendirdiğim bu yazımı mutlaka okumalısınız.

Bu senenin yepyeni Bellona Majör Takımlarını aşağıda bulabilirsiniz. Bellonanın 2014 koleksiyonlarından derlemiş olduğum takımlar benim çok hoşuma gitti. Bellona markasının majör takımlarına şöyle bir göz attığımda 2′li ve 3′lü kanepeli modelleri yatak ve sandık olabilme özellikleri sayesinde evinizde hem ekstradan kullanım alanı sağlıyor hemde ihtiyaçlarınızı yüksek ölçüde karşılıyor.

Tasarım olarak onlarca model arasından seçim yapmanız istediğiniz modeli bulma konusunda size oldukça faydalı olacaktır. 2014 koleksiyonlarından derlemiş olduğum en güzel bellona majör takımlarını isterseniz şehrinizde birçok yerde bulunan bellona mağazalarından temin edebilir ya da internet sitesi olan bellona.com.tr adresinin Oturma Grupları kategorisi altında bulunan Majör Takımlar sekmesinden sipariş edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız özenle derlenmiş olan Evleriniz İçin En Güzel Yaz Çiçekleri adlı makalemizde "Yaz ayının gelmesiyle birlikte çiçekler açmaya başladı ve doğa artık uyanıyor." hakkında geniş bilgiler içermektedir.


2014 Bellona Majör Takımları Resim ve Fotoğrafları

 • Isabel-Luks-Major-Oturma-Takimi.jpg
  Isabel Lüks Majör Oturma Takımı
 • Bellona-Sandra-Luks-Takim.jpg
  Bellona Sandra Lüks Takım
 • Bellona-Asya-Major-Takim.jpg
  Bellona Asya Majör Takım
 • Bellona-Destina-Major-Takim.jpg
  Bellona Destina Majör Takım
 • Bellona-Beta-Major-Takim.jpg
  Bellona Beta Majör Takım

Yorumlar

 1. Yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yazın...

Yorum Yaz

Dekorasyon Son Eklenenler

Dekorasyon En İyiler