21/06/2021
Bulunduğunuz Sayfa: Anasayfa » Magazin » Kenan Doğulu`dan 700 TL`lik Gül Buketi

Kenan Doğulu`dan 700 TL`lik Gül Buketi

Kenan Doğulu`dan 700 TL`lik Gül Buketi
30 Haziran 2014 Pazartesi 09:47 tarihinde "Magazin" kategorisine eklenen "Kenan Doğulu`dan 700 TL`lik Gül Buketi" yazısı 1819 defa okunmuştur.

Kenan Doğulu sevgilisi Beren Saat`e aşkını gözler önüne sermek için 1 demek çiçek ve 60 adet gül satın aldı.

Ünlü popçu Kenan Doğulu, Beren Saat'e olan aşkını bir kez daha gözler önüne serdi. Güzel sevgilisi için yazdığı "Bal Gibi" şarkısıyla aşıklara tercüman olan Doğulu, önceki akşam sevgilisi Beren Saat ile birlikte Arnavutköy'deki Zıpkın Balık'ta yemek yedi.

700 TL'ye 60 tane gül aldı

Takvim gazetesinde çıkan habere göre, çok mutlu olduğu gözlenen ve etrafına gülücükler saçan Kenan Doğulu; çiçek satan gençleri de kıramadı. İlk etapta 1 demet çiçeği satın alıp 200 lira ödeyen Doğulu, bununla da yetinmedi. Ünlü popçu, daha sonra diğer çiçekçileri de çağırarak kalan gülleri satın aldı. 60 adet gül satın alan şarkıcı, gençlere 500 lira ödedi. Mekandan Beren Saat'le el ele çıkan Kenan Doğulu, "Bütün güller de, bütün öpücükler de Beren'e" diyerek aşkının yüzünü bir kez daha güldürdü.

Bir önceki yazımız özenle derlenmiş olan Oyun Pelin Karahan`ın Kına Gecesi adlı makalemizde "24 Haziran`da evlenmek için gün alan ünlü oyuncu Pelin Karahan, kına gecesini yaptı." hakkında geniş bilgiler içermektedir.


Kenan Doğulu`dan 700 TL`lik Gül Buketi Resim ve Fotoğrafları

  • Kenan-Dogulu-ve-Beren-Saat_ba7dd.jpg
    Kenan Doğulu ve Beren Saat

Yorumlar

  1. Yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yazın...

Yorum Yaz

Magazin Son Eklenenler

Magazin En İyiler