06/05/2021
Bulunduğunuz Sayfa: Anasayfa » Güzellik » Elmanın Göz Altı Morluklarına Faydası

Elmanın Göz Altı Morluklarına Faydası

Elmanın Göz Altı Morluklarına Faydası
05 Haziran 2014 Perşembe 09:51 tarihinde "Güzellik" kategorisine eklenen "Elmanın Göz Altı Morluklarına Faydası" yazısı 2298 defa okunmuştur.

Vereceğimiz bu formül ile göz morluklarınızdan kurtulmanız mümkün...

Her insan çeşitli nedenlerden dolayı uykusuz kalabilir veya çalışma şartları yüzünden uykusunu tam olarak alamaz. Bu gibi durumlarda gözlerinizde geçmek bilmeyen morluklar ve yorgunlukların izi oluşabilir. Vereceğimiz formül sayesinde göz altınızda ve göz çevrenizde oluşan yorgunlukların izlerini yok edin!

Elma kabuğu ve kuşburnu yağı

Aktarlarda satılan ve oldukça faydası dokunan organik kuşburnu yağıyla yatmadan önce göz çevrelerinize yavaşça masaj yapın. Yapmış olduğunuz masaj sayesinde bu bölgede bulunan kan dolaşımı hızlanacaktır. Masajın hemen ardından moraran göz altlarınıza elma kabuklarını yerleştirin ve en az 20 dk kadar bekleyin.

1 ay boyunca her gün yatmadan önce uygulayacağınız bu formül sayesinde göz altlarınızda bulunan morluklardan kurtulabileceksiniz.

Bir önceki yazımız özenle derlenmiş olan Yaz Ayı İçin Doğal Dudak Nemlendirici Maske adlı makalemizde "Yaz ayının gelmesiyle birlikte artan sıcakların etkisiyle çok sık kuruyan dudaklarınızı korumak ister misiniz ?" hakkında geniş bilgiler içermektedir.


Yorumlar

  1. Yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yazın...

Yorum Yaz

Güzellik Son Eklenenler

Güzellik En İyiler