21/06/2021
Bulunduğunuz Sayfa: Anasayfa » Magazin » Mehmet Günsür`ün Lağımla Başı Dertte

Mehmet Günsür`ün Lağımla Başı Dertte

Mehmet Günsür`ün Lağımla Başı Dertte
03 Haziran 2014 Salı 09:28 tarihinde "Magazin" kategorisine eklenen "Mehmet Günsür`ün Lağımla Başı Dertte" yazısı 2744 defa okunmuştur.

Yakışıklı oyuncunun evini basan lağımla başı dertte.

Mehmet Günsür evini basan lağamla neye uğradığını şaşırdı. Hemen evini temizletmeye çalışan Günsür ailesi uzun çabalar sonucunda bunu başarsa bile kalan pis koku onları oldukça huzursuz etti.

Ozon gazının temizleyici özelliğinden faydalanıp evini temizleten Mehmet Günsür yine başarılı olamayınca evinden taşınma kararı aldı. Ailesi ile birlikte bir villa tutan Mehmet Günsür, şu sıralar evini taşıma ve dekorasyon işleriyle meşgul.

Bu kötü olayın ardından evinin taşıma işlemlerinin bitmesiyle eşi ve çocuklarıyla birlikte tatile gitmeyi planlayan Günsür, tatil yeri olarak eşinin ülkesi İtalya'yı seçti. Mehmet Günsür yaşamış olduğu talihsizliği böylelikle atmayı planlıyor.

Bir önceki yazımız özenle derlenmiş olan Berrak Tüzünataç Nejat İşler`e Ev Bakıyor adlı makalemizde "Ünlü oyuncu Berrak Tüzünataç, her zamanki gibi yeniden eski sevgilisi ve 1 ay önce iyileşen Nejat İşler`in yardımına koştu." hakkında geniş bilgiler içermektedir.


Yorumlar

  1. Yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yazın...

Yorum Yaz

Magazin Son Eklenenler

Magazin En İyiler