21/06/2021
Bulunduğunuz Sayfa: Anasayfa » Magazin » Berrak Tüzünataç Nejat İşler`e Ev Bakıyor

Berrak Tüzünataç Nejat İşler`e Ev Bakıyor

Berrak Tüzünataç Nejat İşler`e Ev Bakıyor
22 Mayıs 2014 Perşembe 11:32 tarihinde "Magazin" kategorisine eklenen "Berrak Tüzünataç Nejat İşler`e Ev Bakıyor" yazısı 2246 defa okunmuştur.

Ünlü oyuncu Berrak Tüzünataç, her zamanki gibi yeniden eski sevgilisi ve 1 ay önce iyileşen Nejat İşler`in yardımına koştu.

Geçirmiş olduğu bir rahatsızlıktan dolayı 94 gün boyunca tedavi gören ve günlerce yoğun bakım ünitesinde yaşam savaşı veren Nejat İşler, taburcu olmasının ardından kendine yeni bir ev bakmaya başladı.

Yeni evini Nişantaşı'nda olsun istiyor

Yıllardır Cihangir'de yaşamını sürdüren Nejat İşler, artık Nişantaşı'nda oturmak istiyor. Ünlü oyuncunun Nişantaşı'nda oturmak istemesinin nedeni ise tedavisine devam ettiği Amerikan Hastanesi'ne yakın olması.

Ev arayışlarında en büyük destekçisi Tüzünataç

Habertürk'ün yapmış olduğu habere göre, yeni ev arayışları için emlakçılardan çıkmayan ünlü oyuncu Nejat İşler'in en büyük destekçisi ve yardımcısı ise eski sevgilisi Berrak Tüzünataç olmuş. Beğendiği ve hoşuna giden evlerin fotoğraflarını çektirip yeri ve görünümü konusunda İşler'i bilgilendirdiğini söylenen ünlü oyuncu Tüzünataç, eski sevgilisine yardım etmek için dişini tırnağına katmış durumda.

Nişantaşı Topağacı Meydanı'nda bulunan ve 800.000 $ değerindeki geniş ve ferah bir daireyi ikilinin çok beğendiği ancak pazarlığın devam ettiği magazin kulislerinde dolaşıyor.

Bir önceki yazımız özenle derlenmiş olan Sinan Akçıl Hediye Olarak Verdiği Arabayı Geri Aldı adlı makalemizde "Sinan Akçıl, `Kutsal kadın` olarak nitelendirdiği ünlü sevgilisi Ebru Şallı`ya hediye olarak vermiş olduğu otomobili satıp kendisine 2012 model lüks bir cip satın aldı." hakkında geniş bilgiler içermektedir.


Yorumlar

  1. Yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yazın...

Yorum Yaz

Magazin Son Eklenenler

Magazin En İyiler