21/06/2021
Bulunduğunuz Sayfa: Anasayfa » Magazin » Sinan Akçıl Hediye Olarak Verdiği Arabayı Geri Aldı

Sinan Akçıl Hediye Olarak Verdiği Arabayı Geri Aldı

Sinan Akçıl Hediye Olarak Verdiği Arabayı Geri Aldı
09 Mayıs 2014 Cuma 10:45 tarihinde "Magazin" kategorisine eklenen "Sinan Akçıl Hediye Olarak Verdiği Arabayı Geri Aldı" yazısı 1683 defa okunmuştur.

Sinan Akçıl, `Kutsal kadın` olarak nitelendirdiği ünlü sevgilisi Ebru Şallı`ya hediye olarak vermiş olduğu otomobili satıp kendisine 2012 model lüks bir cip satın aldı.

Ünlü şarkıcı Sinan Akçıl, modellik ve sunuculuk yapan sevgilisi Ebru Şallı'ya 2012 yılının eylül ayında hediye olarak vermiş olduğu Mercedes marka E 200 Cabrio'yu geri alarak üzerine 50 bin Euro ekleyip kendine oldukça lüks bir cip aldı.

Lüks Cip'in Plakası 'S'

Tercihini yine Mercedes marka arabadan yana kullanan Akçıl, 2012 model Mercedes GL 320 cipine tam 110 bin Euro para ödedi. 2. el olan lüks cipinin plakasını kendi adının baş harfi olan 'S' yaptıran Akçıl'ın sevgilisi Ebru Şallı'ya hediye ettiği aracı satması büyük şaşkınlığa sebep oldu. 11 yıllık beraberlik sonrasında eski eşi Harun Tan'dan boşanan Şallı, boşanmasının ardından 1 ay gibi kısa bir süre sonrasında Sinan Akçıl ile birlikte aşk yaşamaya başlamıştı.

Bir önceki yazımız özenle derlenmiş olan Demet Akalın Son Yaptığıyla Şaşırttı adlı makalemizde "Eşine karşı aşırı düşkün olmasıyla bilinen ünlü yıldız Demet Akalın, son yapmış olduğuyla herkesi şaşırdı." hakkında geniş bilgiler içermektedir.


Yorumlar

  1. Yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yazın...

Yorum Yaz





Magazin Son Eklenenler

Magazin En İyiler