21/06/2021
Bulunduğunuz Sayfa: Anasayfa » Dekorasyon » Çilek Genç Odası Çeşitleri

Çilek Genç Odası Çeşitleri

Çilek Genç Odası Çeşitleri
18 Nisan 2014 Cuma 10:10 tarihinde "Dekorasyon" kategorisine eklenen "Çilek Genç Odası Çeşitleri" yazısı 5129 defa okunmuştur.

Gençler, belirli bir yaşa geldikten sonra yalnız kalmak isterler ve odaları kapalı şekilde yaşamaya başlarlar.

Odalarının kapısı daima kapalı durur. Çünkü kendilerini öyle rahat hissederler. Odaları mahremiyet bölgeleridir. Hele ki ergenlik dönemine gelmiş olan gençler için odalarının önemi çok büyüktür. Bu karmaşıklar içinde geçen dönemi odalarında kendi özgürlükleri içinde yaşamayı tercih ederler. Bu sebeple genç bireylerin odalarının dekore edilmesi büyük öneme sahiptir. Odaları özgürlüklerini kısıtlamayacak, kendi dünyasında kurmuş oldukları duyguları hissettirebilecek şekilde olmalıdır. Gençler yaratıcı bir yapıya sahiptirler. Takım halinde bir genç odası alınsa dahi onu ufak objelerle kendilerini yansıtacak hale getirebilmek için uğraşırlar.

Çilek mobilya bu yıl gençlere öncelik verdi ve hayallerini gerçekleştirebilmeleri için çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Çilek mobilya genç odaları genç bireylerin her türlü tercihine uyum sağlayacak şekilde birçok çeşide sahip. Çilek genç odası modelleri, komidin, gardrop, çalışma masası, yatak ve komidinden oluşuyor. Daha önceki yıllarda olduğu gibi bu yılda Çilek genç odası modelleri genç neslin hobilerine yer vermeye devam ediyor. Gizemli ve fantastik modeller arıyan gençler için değişik tasarımlar bulunduruyor.

Bir çok aile için oda tercihi yapılırken kullanışlılığı ve bunun yanı sıra fiyatı önem taşıyor. Çilek genç odaları her bütçeye uyum sağlayabilecek modellere sahip. Ayrıca iki yataklı veya ranzalı modelleri de mevcut. Sadelikten yana olan genç bayanlara düz ahşap dolaplar, süsüne düşkün olanlara ise çeşitli modellerde aynalı dolaplar bulunuyor. Kısacası her türlü zevke uyum sağlayabilecek parçalar çilek genç odalarında bulabilirsiniz.

Çilek genç odalarını; Çilek mağazalarından, Online satış sitelerinden temin edebilsiniz. Alışverişe çıkmadan önce sizler için seçtiğimiz Çilek Genç odası modellerine göz atmanızı öneriririz.

Bir önceki yazımız özenle derlenmiş olan Koltuk Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler adlı makalemizde "Yeni bir koltuk mu almayı düşünüyorsunuz? Dikkate almanız gereken bir kaç önerimiz var." hakkında geniş bilgiler içermektedir.


Çilek Genç Odası Çeşitleri Resim ve Fotoğrafları

 • 2014-Cilek-Genc-Odasi-Royal-Modeli_42bd8.jpg
  2014 Çilek Genç Odası Royal Modeli
 • Ahsap-Desenli-Mocha-Cilek-Genc-Odasi-Modeli_a79e9.jpg
  Ahşap Desenli Mocha Çilek Genç Odası Modeli
 • Beyaz-Sade-Cilek-Genc-Odasi-White-Chocolate-Modeli_cdea7.jpg
  Beyaz Sade Çilek Genç Odası White Chocolate Modeli
 • Cilek-Genc-Odasi-Active-Modeli_4af13.jpg
  Çilek Genç Odası Active Modeli
 • Romantik-Kizlar-icin-Cilek-Mobilya-Genc-Odasi-Modeli_82710.jpg
  Romantik Kızlar İçin Çilek Mobilya Genç Odası Modeli

Yorumlar

 1. Yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yazın...

Yorum Yaz

Dekorasyon Son Eklenenler

Dekorasyon En İyiler