06/05/2021
Bulunduğunuz Sayfa: Anasayfa » Güzellik » Gelin Makyajı Modelleri

Gelin Makyajı Modelleri

Gelin Makyajı Modelleri
16 Ocak 2014 Perşembe 09:38 tarihinde "Güzellik" kategorisine eklenen "Gelin Makyajı Modelleri" yazısı 6055 defa okunmuştur.

Düğün günü gelin adayının daha güzel olmasını etkileyen etkenlerin başında seçeceği makyaj modeli gelir.

Düğün için yapmış olduğunuz ev hazırlıkları, gelinlik ve düğün organizasyonu derken o özel gün geldi çattı. Düğüne sayılı günler hatta sayılı saatlerde kaldı. Artık düğün makyajına sıra geldi. Makyajınızı yapacak makyözü seçtiniz fakat hangi makyajı yaptıracağınıza bir türlü karar veremediyseniz bu yazımızı mutlaka okuyun.

Gelin adayları için en ideal ve gelinliğe en fazla yakışan makyaj şüphesiz göz ağırlıklı makyaj tipidir. Saçlarınızı topuz yapmaya karar verdiyseniz gözleriniz için kedi gözü makyajını denemenizi tavsiye ederiz. Sıkı topuz yerine dağınık saç topuz modellerini tercih edenler için en uygun göz makyajı gölgeli yada buğulu göz makyajlarıdır. Gelinliğinizin genel olarak beyaz olacağınız varsayarsak beyaz tonlarında yapılan makyajlar sizi daha canlı ve dinç gösterecektir. Gelinlik modeli olarak straplez bir gelinlik seçtiyseniz ve gözleriniz iriyse, far yardımıyla gözlerinize gölgeler uygulatabilirsiniz.

Allık seçiminde eğer beyaz ve açık bir makyaj uyguladıysanız pembe tonlarında allık, daha koyu tonlarda makyaj uyguladıysanız şeftali tonlarında allıklar tercih edebilirsiniz. Bronz tonlarında yapılan makyajlar ağır olacaktır. Bu nedenle gelinlik makyajı modellerinde bronz makyaj kullanmamanız tavsiye edilir.

Aşağıda yer alan galerimizde en güzel düğün makyajı modellerini sizler için paylaştık. Tam olarak hangi gelin makyajı modelini uygulamalıyım diye düşünüyorsanız galerimizdeki resimler size bir nebzede olsa fikir verebilir.

Bir önceki yazımız özenle derlenmiş olan Genç Kızlar İçin Makyaj Önerileri adlı makalemizde "Bayanların yaşlandıkça daha güzelleştiğini ve olgunlaştığını biliyor musunuz ?" hakkında geniş bilgiler içermektedir.


Gelin Makyajı Modelleri Resim ve Fotoğrafları

 • 2014-En-Guzel-Gelin-Makyaji-Modelleri_ce68d.jpg
  2014 En Güzel Gelin Makyajı Modelleri
 • Sade-ve-Trend-Gelinlik-Makyaji-Modeli_0c466.jpg
  Sade ve Trend Gelinlik Makyajı Modeli
 • Yeni-Sezon-Dugun-Makyaji-Ornegi_04f36.jpg
  Yeni Sezon Düğün Makyajı Örneği
 • Gelinlik-Goz-Makyaji-Ornegi_c3840.jpg
  Gelinlik Göz Makyajı Örneği
 • Gelin-Adaylari-icin-Makyaj-Onerisi_956a8.jpg
  Gelin Adayları İçin Makyaj Önerisi
 • 2014-Sade-Gelinlik-Abiye-Makyaj-Modelleri_e30a7.jpg
  2014 Sade Gelinlik Abiye Makyaj Modelleri
 • Oldukca-Sik-ve-Sade-Gelin-Makyaji-Ornegi_3231e.jpg
  Oldukça Şık ve Sade Gelin Makyajı Örneği

Yorumlar

 1. Yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yazın...

Yorum Yaz

Güzellik Son Eklenenler

Güzellik En İyiler