04/08/2021
Bulunduğunuz Sayfa: Anasayfa » Magazin » Dişleri Ayrık Olan Ünlü Güzeller

Dişleri Ayrık Olan Ünlü Güzeller

Dişleri Ayrık Olan Ünlü Güzeller
25 Aralık 2013 Çarsamba 16:36 tarihinde "Magazin" kategorisine eklenen "Dişleri Ayrık Olan Ünlü Güzeller" yazısı 7308 defa okunmuştur.

Ünlü yıldızlarda bulunan bu kusur güzelliklerine güzellik katıyor.

Moda ve sinema dünyasının ünlü yıldızları güzellikleriyle herkesi büyülüyor. Estetik olarak kusursuz gibi görünen ünlü güzellerin aslında küçük bir kusuru bulunuyor. Ağızlarını açtıkları zaman ortaya çıkan kusur "düzeltilmesi gereken bir kusur mu ?" diye sormadan edemiyor insan. Dişlerinde bulunan bu kusur aslında güzelliklerine güzellik mi katıyor diye sizlere soruyoruz. İşte dünyaca ünlü o yıldızların ayrık dişlerinin yer aldığı o görüntüler;

Son yıllarda moda dünyasının en çok aranan mankenleri arasında yer alan Hollandalı Lara Stone kusursuz bir güzelliğe sahip. Ancak güldüğü zaman güzelliğini tamamlayan inci gibi dişlere sahip olmadığını görüyoruz. (Resim aşağıda)

Moda dünyasının bir diğer ayrık dişli ünlüsü Jessica Hart, dişlerindeki ayrıklığı düzeltmeyi düşünmeyen ünlü modeller arasında. (Resim aşağıda)

Masum bir güzelliğe sahip olan genç manken Lindsey Wixson'da ayrık dişli ünlüler arasında yer alıyor. (Resim aşağıda)

Bir önceki yazımız özenle derlenmiş olan Angelina Jolie Bir Deri Bir Kemik adlı makalemizde "Yoğun çalışma temposu içinde bulunan Angelina Jolie, bir yandan da kilo almamak için verdiği gayret sonucunda gittikçe zayıflamaya başladı." hakkında geniş bilgiler içermektedir.


Dişleri Ayrık Olan Ünlü Güzeller Resim ve Fotoğrafları

  • Hollandali-Manken-Lara-Stone_fe0c1.jpg
    Hollandalı Manken Lara Stone
  • Model-Jessica-Hart_dacf5.jpg
    Model Jessica Hart
  • Genc-Guzel-Lindsey-Wixson_3be24.jpg
    Genç Güzel Lindsey Wixson

Yorumlar

  1. Yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yazın...

Yorum Yaz

Magazin Son Eklenenler

Magazin En İyiler