06/05/2021
Bulunduğunuz Sayfa: Anasayfa » Güzellik » Kızıl Saç Modelleri

Kızıl Saç Modelleri

Kızıl Saç Modelleri
04 Aralık 2013 Çarsamba 10:42 tarihinde "Güzellik" kategorisine eklenen "Kızıl Saç Modelleri" yazısı 9850 defa okunmuştur.

Kızıl saç modeli kadar kadınların merak ettiği bir saç modeli yoktur herhalde.

Özellikle beyaz ve buğday tenli kadınlara daha çok yakışan kızıl saç modeli her sene olduğu gibi bu senede trend saç modelleri arasında yerini koruyor. Saç renginden sıkılan ve farklı bir tarz arayan bayanların kızıl rengini denemelerini tavsiye ediyoruz. Ten renginize göre açık kızıl ya da koyu kızıl olmak üzere çeşitli tonları bulunan kızıl saç modelleri çilleri bulunan kadınlara ayrı bir güzellik katmaktadır. Dikkat etmeniz gereken bir nokta kızıl saç modeli uzun süre rengini koruyan saç modelidir. Kızıl saç rengini tercih ettikten sonra tekrar eski saç renginize dönmeniz bir hayli zaman alabilmektedir. Bu yüzden uzun süre kızıl saç rengini kullanmaya kararlıysanız hiç zaman kaybetmeden saçlarınızı kızılın büyülü dünyasına bırakın. Yeşil ve siyah renkli elbiseler ile büyük uyum sağlayan kızıl saçlar, baştan çıkarıcı bir görünüme sahip olmanızı sağlayacaktır.

Bakımı oldukça zor olan kızıl saç modelleri akmaya başladığında altından çıkan kendi saç renginiz kızıl ile uyumsuz bir renkse hemen dip boyasını yaptırmanız gerekir. Yoksa saçlarınızda oluşan alakasız ve itici bir görüntü sizi üzebilir.

Eğer cildinizde pembe tonu oldukça hakimse, kızıl saç rengini kullanmanız önerilmez. Kızıl saçlar, yüzü ay gibi aydınlattığından dolayı cildinizde bulunan kırışıklıklar ve kusurlar ön plana çıkabilmektedir. Bu yüzden seçiminizi dikkatli yapmanız gerekir.

Cildiniz esmer bir tene sahipse kestane rengine boyanmış saç üzerine atılmış yer yer kızıl gölgeler sizi oldukça çekici gösterebilir. Açık tonlar yerine daha koyu kızıl tonlarını tercih etmeniz gerekir. Buğday tenli bayanlar için bakır kızıl ve kestane kızıl saç rengi en uygun kızıl tonlarıdır. Oldukça açık ve sıcak tenli biriyseniz sıcak kırmızılar, çilek sarısı ve bakır kızıllar size en çok yakışan kızıl saç modelleridir.

2013 ve 2014 yılının en güzel kızıl saç modellerini sizler için seçtik ve beğeninize sunuyoruz. Hangi kızıl tonunun, hangi cilt renginde daha iyi durduğunu görmeniz için tüm kızıl tonlarından ve cilt renklerinden seçmeye özen gösterdik.

Bir önceki yazımız özenle derlenmiş olan Bitkisel Dudak Dolgunlaştırıcı Ruj adlı makalemizde "Dudaklarınızı güzelleştirmek için ev yapımı, bitkisel ve doğal dudak dolgunlaştırıcı ruj tarifimiz." hakkında geniş bilgiler içermektedir.


Kızıl Saç Modelleri Resim ve Fotoğrafları

 • Koyu-Kizil-Sac-Modeli-Ornegi_074c7.jpg
  Koyu Kızıl Saç Modeli Örneği
 • Kizil-Sac-Rengi-Tonlari_e57ae.jpg
  Kızıl Saç Rengi Tonları
 • Kizil-Saclara-Sahip-Bayan-Sac-Modelleri_b9ecf.jpg
  Kızıl Saçlara Sahip Bayan Saç Modelleri
 • Bakir-Kizili-Sac-Modelleri_e9b53.jpg
  Bakır Kızılı Saç Modelleri
 • Bakir-Kizil-Tonuna-Sahip-Sac-Modelleri_d90da.jpg
  Bakır Kızıl Tonuna Sahip Saç Modelleri
 • Koyu-Sarap-Kizili-Sac-Modelleri_589d7.jpg
  Koyu Şarap Kızılı Saç Modelleri
 • Kestane-Kizili-Sac-Modelleri_76cc5.jpg
  Kestane Kızılı Saç Modelleri
 • Esmer-Tenliler-icin-Kestane-Kizili-Sac-Modelleri_67e0c.jpg
  Esmer Tenliler İçin Kestane Kızılı Saç Modelleri
 • Soguk-Koyu-Kirmizi-Sac-Modelleri_4ba0f.jpg
  Soğuk Koyu Kırmızı Saç Modelleri
 • Cilek-Sarisi-Sac-Rengi_eea4e.jpg
  Çilek Sarısı Saç Rengi

Yorumlar

 1. Yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yazın...

Yorum Yaz

Güzellik Son Eklenenler

Güzellik En İyiler