06/05/2021
Bulunduğunuz Sayfa: Anasayfa » Güzellik » Gölgeli Saç Modelleri

Gölgeli Saç Modelleri

Gölgeli Saç Modelleri
20 Kasım 2013 Çarsamba 22:42 tarihinde "Güzellik" kategorisine eklenen "Gölgeli Saç Modelleri" yazısı 20604 defa okunmuştur.

Genç kızların favorisi olan gölgeli saç modellerinin modası geçecek gibi durmuyor.

Çünkü doğal ve canlı yapılmış gölgeli saçlar kadınların daha çekici olmasını sağlıyor. Güzel giyinmek ne kadar önemliyse saçlarınızın güzel olmasıda o kadar önemlidir. Kumral ya da kahverengi saçlara sahipseniz şanslısınız. Gölgeli saç modelleri en çok bu renklere yakışmaktadır.

Saçlarınızın değişime ihtiyacı olduğunu düşünüyor ancak renginizi değiştirmek istemiyorsanız gölge attırmanız saçlarınıza yeni bir hava katacaktır. Hayatında değişikliği seven tüm kadınların mutlaka gölgeli saç modellerini denemeleri tavsiye edilir.Gölge bir çok şekilde uygulanabilir.

Doğal görünümünüzü kaybetmek istemiyor ve değişiklik istiyorsanız yaptıracağınız gölge saç renginizin yaklaşık 2  ton açığı olmalıdır. Gölge ya saç uçlarına ya da bir kaç paket saç aralarına atılır. Sık aralıklar ile gölge atıldığında röfleye benzer. Ancak farklı renklerde de kızıl veya sarı şeklinde gölgelendirmeler yapılabilir. Genellikle kızıl olanlar balyaj olarak adlandırılır. Esmer bayanlara balyaj uygulaması yani kızıl gölgelendirme yakışır. Beyaz tenli iseniz ve saçlarınızda uzun ise uç kısımlarına sarı gölge attırarak muhteşem bir görünüm kazanabilirsiniz.

Gölgeli saçlara uygulanan su dalgası şeklindeki maşa sayesinde her ortama rahatlıkla girebileceğiniz bir şıklık kazanabilirsiniz. En avantajlı kısmı ise dip boyam geldi derdinin olmaması aylarca tazeliğini korumasıdır. Gölgeli saç modeli kullanacağınız da kendi renginiz üzerine olması kullanım sürenizi uzatır. Boya üzerine uygulananlar da ise istediğiniz tonu yakalayabilmeniz hüsrana uğramamanız açısından doğru kuaför tercihiniz çok önemlidir.

Gittikçe açılan bir gölge de her mevsim kullanabileceğiniz bir modeldir. Sizler için hazırladığım hangi saç rengine nasıl gölge uygulanması gerektiğini gösteren resimler aşağıda yer almaktadır.

Bir önceki yazımız özenle derlenmiş olan Bacaklarınızı Daha Uzun Gösterecek Öneriler adlı makalemizde "Basit birkaç giyim hilesi ile bacaklarınızı nasıl uzun göstereceğinizi öğrenmek ister misiniz ?" hakkında geniş bilgiler içermektedir.


Gölgeli Saç Modelleri Resim ve Fotoğrafları

 • Gunluk-Uygulanacak-Golgeli-Sac-Modeli_59395.jpg
  Günlük Uygulanacak Gölgeli Saç Modeli
 • Kapali-Saclara-Sari-Golgeli-Sac-Modelleri_0581d.jpg
  Kapalı Saçlara Sarı Gölgeli Saç Modelleri
 • Trend-Golgeli-Saclar_5fcbe.jpg
  Trend Gölgeli Saçlar
 • Kisa-Golgeli-Sac-Modelleri_96b16.jpg
  Kısa Gölgeli Saç Modelleri
 • 2014-Siyah-Saclara-Golge-Atmak_43b12.jpg
  2014 Siyah Saçlara Gölge Atmak
 • Kahverengi-Golgeli-Uzun-Sac-Modelleri_c2bc4.jpg
  Kahverengi Gölgeli Uzun Saç Modelleri
 • Dogal-Golgeli-Sac-Modeli-Ornegi_d07be.jpg
  Doğal Gölgeli Saç Modeli Örneği
 • isiltili-Golgeye-Sahip-Sac-Modelleri_0798b.jpg
  Işıltılı Gölgeye Sahip Saç Modelleri
 • Hafif-Dalgali-Uzun-Golgeli-Sac-Modeli_9d65a.jpg
  Hafif Dalgalı Uzun Gölgeli Saç Modeli
 • Kizil-ve-Kahverengi-Dalgalara-Sahip-Golgeli-Sac-Modelleri_8e013.jpg
  Kızıl ve Kahverengi Dalgalara Sahip Gölgeli Saç Modelleri
 • Uzun-Golgeli-Sac-Modeli_097d9.jpg
  Uzun Gölgeli Saç Modeli
 • Uclarda-Sari-Golgeli-Sac-Modeli_5f147.jpg
  Uçlarda Sarı Gölgeli Saç Modeli

Yorumlar

 1. Yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yazın...

Yorum Yaz

Güzellik Son Eklenenler

Güzellik En İyiler