04/08/2021
Bulunduğunuz Sayfa: Anasayfa » Magazin » Johnny Depp Bundan Sonra Sarı Saçlı

Johnny Depp Bundan Sonra Sarı Saçlı

Johnny Depp Bundan Sonra Sarı Saçlı
24 Ekim 2013 Perşembe 00:24 tarihinde "Magazin" kategorisine eklenen "Johnny Depp Bundan Sonra Sarı Saçlı" yazısı 3175 defa okunmuştur.

Hollywood ünlülerinden Johnny Depp saçlarını sarıya boyatarak süslü olduğunu bir kez daha gösterdi.

Karayip Korsanları filmini izlemeyen yoktur. Filmin çılgın kaptanı olan Jack Sparrow rolünü oynayan oyuncu Johnny Depp saçlarını sarıya boyattı.

Yeni filmi için saçlarını sarıya boyatan Johnny Depp, sarı saçları ile İngiliz Film Enstitüsü'nün düzenlemiş olduğu ödül töreninde ilk kez görüntülendi.

İngiliz medyasının haberine göre ünlü oyuncu Depp, duygusal anlar yaşadı. Aktör Depp, 'Charlie'nin Çikolata Fabrikası' filminde beraber rol aldığı ve her an hayranı olduğunu ifade ettiği Sir Christopher Lee'ye ödülünü verdi. Birçok filmde yer alan Lee`ye hayran olduğunu sürekli vurgulayan Johnny Depp, aktöre ödülünü verirken duygulu anlar yaşadı ve çocukluk hayalini gerçekleştirdiğini söyledi.

Oldukça ünlü Bond ve Dracula filmlerinde yer alan Sir Christopher Lee 91 yaşındadır.

Bir önceki yazımız özenle derlenmiş olan Kim Kardashian ve Kanye West Sözlendi adlı makalemizde "Reality şovların starı Kim Kardashian ve ünlü yabancı şarkıcı Kanye West sonunda evliliğin ilk adımı olan söz yüzüklerini taktılar." hakkında geniş bilgiler içermektedir.


Yorumlar

  1. Yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yazın...

Yorum Yaz

Magazin Son Eklenenler

Magazin En İyiler