22/01/2021
Bulunduğunuz Sayfa: Anasayfa » Dekorasyon » Bellona Oturma Grubu Modelleri

Bellona Oturma Grubu Modelleri

Bellona Oturma Grubu Modelleri
18 Ekim 2013 Cuma 22:33 tarihinde "Dekorasyon" kategorisine eklenen "Bellona Oturma Grubu Modelleri" yazısı 8703 defa okunmuştur.

Oturma odaları bir evin en kullanışlı ve önemli odalarından biridir. Misafirlerimiz geldiği zaman onları ilk bu odaya alırız veya günün çoğu kısmını bu odalarda geçiriz kısacası oturma odaları bizim için oldukça önemlidir.

Bu nedenle alacağımız oturma grupları şık ve kullanışlı olmalıdır. Bu konuda oldukça şık ve kaliteli tasarımların bulunduğu bellona oturma grupları salonlarınızı süsleyecek gibi görünüyor. Bellona markası Türkiye'nin ünlü ve kaliteli markalarından birisidir.

Bellona oturma grubu modellerinin kampanyaları takip ederseniz oldukça ucuza kaliteli oturma grupları alabilirsiniz. Ayrıca bellona'da herkesin zevkine göre oldukça farklı oturma grubu modelleri bulunmaktadır. Bellona oturma grubu modellerinde sadece şıklık değil üstün konfor ve muhteşem güzelliğiyle herkesin beğenisini kazanmaktadır.

Modern tasarımların bulunduğu bellona oturma gruplarında seçim yaparken oldukça zorlanacağınıza eminim. Oturma grubunu almaya karar vermeden önce mutlaka bellona'nın internet sitesinden veya kataloglarından bellona oturma gruplarını incelemeniz tavsiye edilir. Alacağınız oturma grubunun renginin odanızın diğer eşyalarıyla, perdenizle ve halınızla uyumuna özellikle dikkat ediniz. Ayrıca bellona oturma gruplarının ölçülerini iyi inceleyip odanızın büyüklüğüne uygun bir takım almanız oturma gruplarının salonunuza yerleştirilmesi sırasında size oldukça kolaylık sağlayacaktır.

Ülkemizin neredeyse tüm şehirlerinde bayileri bulunan bellona'nın mağazalarını gezerek oturma grupları hakkında fikir edinmeniz oldukça kolaydır. Bellona oturma grubu fiyatları şehirlere ve mağazaya göre biraz değişiklik gösterebilir. Ama genel olarak bellona oturma gruplarında sabit fiyat uygulaması vardır. Bellona'nın kampanyalarına göre oturma grubu fiyatları 2000 ile 5000 tl arasında değişmektedir. Bellona Oturma Grubu sitesinden fiyatları takip edebilir ve internet üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Bir önceki yazımız özenle derlenmiş olan Yatak Başı Modelleri adlı makalemizde "Kadınlar yatak odası seçerken özellikle yatak başlarına çok dikkat ederler. Bize göre de etkili bir yatak odası için etkili bir yatak başı gereklidir." hakkında geniş bilgiler içermektedir.


Bellona Oturma Grubu Modelleri Resim ve Fotoğrafları

 • Bellona-Oturma-Grubu-Modelleri-b6_0c72f.jpg
  Beyaz Bellona Oturma Grubu Modeli
 • Santana-model-bellona-oturma-grubunda-krem-rengi-oldukca-sade-ve-siktir.-Fiyati-3.180-TL_1653a.jpg
  Santana model bellona oturma grubunda krem rengi oldukça sade ve şıktır. Fiyatı 3.180 TL
 • Avensis-Koltuk-Takimi-salonlarinizi-susleyecektir-Fiyati-3100-ile-3500-arasinda-degismektedir_584d4.jpg
  Avensis Koltuk Takımı salonlarınızı süsleyecektir Fiyatı 3100 ile 3500 arasında değişmektedir
 • Bellona-marka-Anatolya-oturma-gruplari-osmanli-motifleri-ile-evinizi-susleyecek-Fiyati-ise-4000-TL_3ecbb.jpg
  Bellona marka Anatolya oturma grupları osmanlı motifleri ile evinizi süsleyecek Fiyatı ise 4000 TL
 • Kullanisli-yapisi-ile-bellona-kose-takimi-modelleri-2200-ile-2800-TL-arasinda-degismektedir._99c76.jpg
  Kullanışlı yapısı ile bellona köşe takımı modelleri 2200 ile 2800 TL arasında değişmektedir.
 • Sidney-Lux-Takim-Bellona-oturma-gruplarinda-cicek-desenli-yastiklar-ile-kendinden-soz-ettirecek-gibi-Fiyati-3200-3400-TL_f2949.jpg
  Sidney Lüx Takım Bellona oturma gruplarında çiçek desenli yastıklar ile kendinden söz ettirecek gibi Fiyatı 3200-3400 TL

Yorumlar

 1. Yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yazın...

Yorum Yaz

Dekorasyon Son Eklenenler

Dekorasyon En İyiler