23/02/2019
Bulunduğunuz Sayfa: Anasayfa » Moda » Chanel Çanta Modelleri

Chanel Çanta Modelleri

Chanel Çanta Modelleri
17 Ekim 2013 Perşembe 13:52 tarihinde "Moda" kategorisine eklenen "Chanel Çanta Modelleri" yazısı 4923 defa okunmuştur.

2014 yılı Chanel çanta modelleri minik elde taşınan modeller ağırlıkta. Süet ve deri modellerden yapılan chanel çantalar oldukça şık ve trend görünüyorlar.

Chanel çanta modellerinin bir klasiği olan zincir askılar ve küçük çanta kilitleri ile bu sezonun favori çanta modellerindendir.

Chanel marka ürünler kadınların çok sevdiği pahalı markalardan biridir. Hangi bayanla konuşursanız konuşun çoğu chanel çanta modelinin hayalini kurmaktadır. Ancak chanel çanta modelleri ulaşılması basit bir marka değildir. Bu yüzden chanel çanta modellerinin inanılmaz bir 2. el satış pazarı oluşmuştur. Eğer 2. el deri bir çanta kullanırım hiçbir mahsuru yok derseniz internet üzerinde 2. el chanel çanta satan birçok web sitesi bulabilirsiniz.

2. el Chanel çanta alırken kesinlikle bir kaç siteden kıyaslama yapmadan satın almayınız. Hatta orjinal chanel mağazalarına gidip ürünü görüp inceleyip almanız sizin için daha faydalı olacaktır. Ayrıca 2. el satışı yapılan bu siteler genelde yurt dışında olan şirketlerdir. Bu yüzden gümrük vergisi ödememek için hediye gibi gönderilmeli ve fiyatı 300 Euro'nun altında olmalıdır.

Chanel’inizle birlikte gelen ve üzerinde model numarası, model ismi, barkod ve renk yazan beyaz kağıt Chanel’inizin orjinal olduğunu gösterir. Aldığınız chanel marka çanta modelinin üstünde model ismi ve numarası yazan beyaz bir kağıt bulunuyorsa ürün orjinal demektir. Eğer kağıt bulunmuyorsa sadece metal etiket bulunuyorsa Chanel çanta modeliniz maalesef sahte!

Orijinal Chanel çanta modelleri authenticity card ve hologram etiketle beraber satılır. Kartın üzerinde bulunan numara ile etiket üstündeki seri numaraları birbirinden farklı ise ürün sahte olabilir.

Bir önceki yazımız özenle derlenmiş olan 2014 Yeni Okul İçin Kolay Saç Modelleri adlı makalemizde "Her gün okula kalktığınızda saçlarınıza şekil vermek için 1 saat uğraşmak yeterince yorucu olabilmektedir." hakkında geniş bilgiler içermektedir.


Chanel Çanta Modelleri Resim ve Fotoğrafları

 • Chanel-Canta-Modelleri-2d_06e30.jpg
  Chanel Çanta Modelleri-2d
 • Siyah-Renkli-Minik-Chanel-Canta-Modeli_a4d53.jpg
  Siyah Renkli Minik Chanel Çanta Modeli
 • Sik-Orjinal-Chanel-Canta-Modeli-Ornegi_f0b83.jpg
  Şık Orjinal Chanel Çanta Modeli Örneği
 • Chanel-Canta-Modelleri-6e_7ddc8.jpg
  Chanel Çanta Modelleri-6e
 • Chanel-Canta-Modelleri-af_b5fca.jpg
  Chanel Çanta Modelleri-af
 • Chanel-Canta-Modelleri-e9_bb93f.jpg
  Chanel Çanta Modelleri-e9
 • Chanel-Canta-Modelleri-96_9fd94.jpg
  Chanel Çanta Modelleri-96
 • Chanel-Canta-Modelleri-7f_ab9de.jpg
  Chanel Çanta Modelleri-7f
 • Chanel-Canta-Modelleri-d2_7361b.jpg
  Chanel Çanta Modelleri-d2
 • Chanel-Canta-Modelleri-4c_c43fa.jpg
  Chanel Çanta Modelleri-4c

Yorumlar

 1. Yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yazın...

Yorum Yaz

Moda Son Eklenenler

Moda En İyiler