06/03/2021
Bulunduğunuz Sayfa: Anasayfa » Dekorasyon » Yatak Başı Modelleri

Yatak Başı Modelleri

Yatak Başı Modelleri
10 Ekim 2013 Perşembe 23:41 tarihinde "Dekorasyon" kategorisine eklenen "Yatak Başı Modelleri" yazısı 3816 defa okunmuştur.

Kadınlar yatak odası seçerken özellikle yatak başlarına çok dikkat ederler. Bize göre de etkili bir yatak odası için etkili bir yatak başı gereklidir.

Sizler için hazırladığımız bu yazı dizimizde hem ucuz hemde trend yatak başı dekorasyonlarını bulabilirsiniz. Yapışkan ve çizim olarak farklı tarz yatak başları yaratabilirsiniz. Böylece hem ucuz hemde kolay mükemmel bir yatak başına sahip olursunuz. Çok farklı ve modern renk çümbüşleri ile kendi renginizi yaratan süper bir yatak odası kombinleyebilirsiniz.

Deri ve kadifeden yapılmış yatak başları her senin favorilerinden biridir. Ayrıca yatak başlarınıza spot lambalar takarak çok değişik tasarımlar yapabilirsiniz. O kadar çok farklı tasarımlar var ki baka baka doyamıyacaksınız.

Yataklarınızın arkasına sevdiklerinizin çerçeverinden çok farklı bir yatak başı tasarımı oluşturabilirsiniz. Yatak başınızda deniz tutkunları için büyük bir akvaryum olsun istemez misiniz ? Kim istemez ki yukarı baktığında balıkların yüzdüğü bir akvaryumu görmek.

Yatak odalarında en fazla kullanılan renk beyazdır. Çünkü beyaz saflığın ve temizliğin rengidir. O yüzde yatak odası takımları seçerken beyaz renklerden oluşan bir kombin evinize modern bir hava katacaktır. Ayrıca beyaz renkli yatak başı modelleri en çok bulunan modellerdendir.

Kadifeyi sevenler için kadife başlıklar oldukça tutulmaktadır. Kadife bir yatak başlığı alacaksanız seçeceğiniz renk mutlaka kırmızı olmalıdır. Bize göre kadife yatak başlıklarına giden en güzel renk kırmızıdır.

Bir önceki yazımız özenle derlenmiş olan Salon Perde Modelleri adlı makalemizde "Türklerin geleneklerine göre salonlar çok önemlidir. Çünkü salonlar misafirlerimizi ağırladığımız özel yerlerdir." hakkında geniş bilgiler içermektedir.


Yatak Başı Modelleri Resim ve Fotoğrafları

 • Yatak-Basi-Modelleri-7d_405c5.jpg
  Yatak Başı Modelleri-7d
 • Yatas-Beyaz-Deri-Yatak-Basligi_7be57.jpg
  Yataş Beyaz Deri Yatak Başlığı
 • Yatak-Basi-Modelleri-9f_6e4aa.jpg
  Kırmızı Deri Yataş Yatak Başlığı Modeli
 • Kitaplardan-Yapilmis-Farkli-Yatak-Basi-Modeli_d5919.jpg
  Kitaplardan Yapılmış Farklı Yatak Başı Modeli
 • Sik-ve-Trend-Yatak-Basi-Ornegi_99733.jpg
  Şık ve Trend Yatak Başı Örneği
 • Cercevelerden-Kombin-Edilmis-Super-Yatak-Basi-Modeli_1f23c.jpg
  Çerçevelerden Kombin Edilmiş Süper Yatak Başı Modeli
 • Balik-Sevenler-icin-Akvaryumlu-Yatak-Basi-Modelleri_726bd.jpg
  Balık Sevenler İçin Akvaryumlu Yatak Başı Modelleri

Yorumlar

 1. Yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yazın...

Yorum Yaz

Dekorasyon Son Eklenenler

Dekorasyon En İyiler