26/05/2019
Bulunduğunuz Sayfa: Anasayfa » Aşk » Erkekleri Yataktan Soğutan Şeyler

Erkekleri Yataktan Soğutan Şeyler

Erkekleri Yataktan Soğutan Şeyler
08 Ekim 2013 Salı 20:00 tarihinde "Aşk" kategorisine eklenen "Erkekleri Yataktan Soğutan Şeyler" yazısı 5091 defa okunmuştur.

Erkeklerin yatakta hoşlanmadığı şeyler nelerdir ? Tüm bayanlar bu soruyu eminim ki merak ediyordur.

Erkeklerin her an her şartta cinsel ilişki düşündüklerini sanmak pek doğru bir düşünce değildir. Nedeni ise erkeklerinde bazen cinsellikten sıkılıp, başka şeyler düşünmek haklarıdır. Eğer erkeklerin ne istediğini bilirseniz onları mutlu etmek konusunda oldukça yol almış olursunuz.

Duygusal ve psikolojik problemler

Psikolojik durumlar erkeklerin cinsel hayatlarını en fazla etkileyen elemanlardan biridir. Sandığınızın tersine erkekler ilişki sırasında yaşanan duygusal problemlerden olumsuz etkileniyor. Bu problemler sonucunda erkek ilişki sırasında yeteri kadar haz alamıyor. Haz alamadığı içinde eşine karşı arzusu azalmış oluyor. İlişkide yaşadıkları duygusal problemlerini partnerine söyleyemeyen erkekler cinsel yaşamlarında malesef başarısız oluyorlar. Eğer partneriniz size kendisini açamıyor ise siz onun iç dünyasına inmeye çalışın. Böylece tek bir taraf değil her ikinizde mutlu olacaksınız.

Ölü balık gibi duran kadınlar

Cinsel ilişki esnasında sırt üstü yatıp herşeyi erkekten bekleyen kadınlardan erkekler pek haz almamaktadır. Deneyiminizin olup olmaması pek önemli değil çünkü cinsellik sadece tecrübe ile değil hislerle yaşanmaktadır. Bu sebeple partnerinizi mutlu etmek için sizde çaba harcamalısınız.
Kadınların oldukça fazla kısmı seks esnasında pek hareket etmiyor veya sevişmeye pek nadir katılıyor. Ancak erkekler eşlerininde katılıp mutlu olduklarını, haz aldıklarını görmek ister. Bu böyle olmadığı için erkeklerin cinsel isteksizliği başlıyor.Cinsellik esnasında canlı olmayan kadın, erkeğin sevişme sırasında duyacağı zevki azaltmış oluyor.

İlişkide başarısız olurum korkusu

Ruhsal bir sorun ve ya farklı bir sebeple cinsellikte bir kez başarısız olan erkekler bir daha başarısız olurum korkusuyla cinsellikten soğuyabilirler. Bir sonraki ilişkide benzer problemin bir daha olması korkusu erkeklerin ilişkiden kaçmasına sebep olabilir.

Temizlik ve hijyen önemli

Kadınlar kadar erkeklerde temizliğe önem verirler. Bu nedenle erkekler bakımsız kadınlarla cinsel ilişki yaşamak istemezler. Cinsel ilişki esnasında edinilen berbat kokular erkekleri cinsel ilişkiden soğutma sebebi olabilir. Bu sebeple yatmadan önce kesinlikle duş alın, fazla tüylerinizden kurtulun ve her daim bakımlı olun.

Cinsel ilişki ayıp değildir

Cinselliği sanki ayıp bir şeymiş gibi gören kadınlar erkekleri yataktan soğutmaktadır. Çünkü cinsel ilişki sırasında onu yapma bunu yapma diyen kadınlar erkekleri oldukça huzursuz ediyor. Bu hal ve tavırlar cinselliğe çok terstir. Lütfen dikkat edelim.

İlk deneyim korkusu

Erkeklerin ilk cinsel deneyimleri oldukça mühimdir. İlk cinselliği kötü geçen erkekler cinsel ilişkiden soğumaktadır. Hayatında ilk ilişkiye giren erkeklerde kadınlar gibi kaygılıdır.Çünkü ilişkiye girdikleri partnerlerini mutlu edememekten korkarlar.

Bir önceki yazımız özenle derlenmiş olan Anlayışsız Kocanıza Nasıl Davranmalısınız adlı makalemizde "Sizi anlamayan, anlayışsız kocanıza nasıl davranmanız gerektiğini araştırdık ve bu yazı dizimizde sizlerle paylaşıyoruz." hakkında geniş bilgiler içermektedir.


Yorumlar

  1. Yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yazın...

Yorum Yaz

Aşk Son Eklenenler

Aşk En İyiler