26/05/2019
Bulunduğunuz Sayfa: Anasayfa » Aşk » Burçların Ayrılma Sebepleri

Burçların Ayrılma Sebepleri

Burçların Ayrılma Sebepleri
20 Eylül 2013 Cuma 18:54 tarihinde "Aşk" kategorisine eklenen "Burçların Ayrılma Sebepleri" yazısı 2441 defa okunmuştur.

Burçların ayrılma sebeplerini merak edenler var mı? Biz sizin için merak edip araştırdık ve yayınlıyoruz...

Hangi burç hangi nedenle ayrılır merak eden eminim ki vardır. O zaman hadiyin ilk burcumuzdan başlayıp öğrenelim.

Koç burçlarını çok sahiplenip, aşırı kıskanırsanız sizi bırakabilir. Ayrıca sizin onsuz yapamayacağınızı, avucunda olduğunuzu anlarsa yine tekmeyi yiyebilirsiniz. Koç burçları biraz rahat ve akışına yaşamayı severler. O yüzden fazla kendinizi açmadan gizli gizli sakin takılın.

Boğa burçları kolay kolay ayrılmayı düşünmezler. Finansal bakımdan güvensizliğiniz, maddi olarak girdiğiniz tüm işleri elinize yüzünüze bulaştırmanız, geleceği düşünmeden birikim yapmadan har vurup harman savurmanız ve seksüel bakımdan isteksiz oluşunuz sizi bırakmasına neden olabilir. Aman dikkat edin.

İkizler burcu sahiplenmekten hiç hoşlanmazlar. Onu kıskanmanızı ve korumanızı istemezler. İkizler burcu kendi ayaklarının üzerinde durmaktan hoşlanır. Eğer ikizler burcuyla uzun ilişki isterseniz fazla sahiplenip, kıskanmayın deriz.

Yengeç burcu biraz melankolik bir burçtur. Ondan kaçmak isterseniz sizi kovalar, siz kovalarsanız ise kaçar. Çok hassas oldukları için onları incitmeniz, hayal kırıklığı yaşatmanız, onu çok fazla eleştirip kırıcı konuşmanız sizden bir anda soğumasına neden olur. Ayrılık kaçınılmaz hale gelir.

Aslan burçlarını kırmadan önce 2 kere düşünmeniz lazım. Çünkü gittikten sonra bir daha dönmezler. Aslan burcu insanları gururlu ve takdir edilmeyi seven insanlardır. Eğer sürekli eleştirir ve hatalarından bahsedip gururunu kırarsanız gitti demektir.

Başak burçları dikkatli ve sevecen kişilerden hoşlanırlar. Akıllı ve düzenli olan kimselere bayılırlar. Eğer kültürel olarak yetersizseniz pek şansınız yok gibi. Ayrılırken sizi kırmadan ayrılırlar.

Terazi burçları modern ve saygın kişilere bayılırlar. Kendisine özen gösteren, popüler bir kişi değilseniz şansınız yok. Nezaketsizlik yapmadan hiç konuşmadan sizi terkedebilir.

Akrep burcuna sahip kişiler arada kalmayı hiç sevmezler. Ya ilişkinin kontrolünü ona bırakın yada bir saniye bile elinizden kontrolü kaçırmayın. Eğer kontrolü kaybetme hissine kapılırsa hiç acımaz sizi bırakır.

Yay burçları gezmekten hoşlanan, akıllı kişileri çok severler. Eğer sizde bu iki özellik yoksa kaçar gibi sizden uzaklaşabilirler.

Oğlak burcu burçlar arasında ayrılmayı en son seçenek olarak seçen burçtur. Kolay kolay ayrılmazlaz. Hele ki sizi benimsemişseler ayrılması zordur. Ancak ailesi hakkında sürekli ileri geri konuşmanız, maddi bakımdan dikkatsiz oluşunuz, iş hayatında ona destek olmamanız bu üçü birleşirse terkedilebilirsiniz.

Kova burcu istenmediğini sezdiği anda sizi terkeder. Ayrıca onu kısıtlarsanız, sürekli hesap sorar ve arkadaşlarına karışırsanız ağır sözler eşliğinde terkedilirsiniz.

Balık burcu en belirsiz burçtur. Ayrılmak ve aldatmak için bir bahanesi mutlaka vardır. Duygusal bakımdan biraz sarsılsın ve çıkarına uyacak bir durumla karşılaşsın hemen yanınızdan ayrılır. Çok dikkatli davranmanız lazım.

Bir önceki yazımız özenle derlenmiş olan Flörtün Altın Kuralları adlı makalemizde "Bir ilişkiye başlamadan önce herkes flört döneminden geçer. Sizlere tavsiye edeceğimiz yöntemleri uygulayarak bu flört döneminden başarıyla sıyrılmanız olasıdır." hakkında geniş bilgiler içermektedir.


Yorumlar

  1. Yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yazın...

Yorum Yaz

Aşk Son Eklenenler

Aşk En İyiler