26/05/2019
Bulunduğunuz Sayfa: Anasayfa » Magazin » Tarkan`ın Yeni Modası Kadın Çantası

Tarkan`ın Yeni Modası Kadın Çantası

Tarkan`ın Yeni Modası Kadın Çantası
06 Nisan 2014 Pazar 18:38 tarihinde "Magazin" kategorisine eklenen "Tarkan`ın Yeni Modası Kadın Çantası" yazısı 1788 defa okunmuştur.

İlk olarak Tokyo`da başlatılan çanta modasına Türkiye`den ünlü popçu Tarkan da uydu.

4 senedir albüm çıkartmayan Tarkan, albüm hazırlıkları için stüdyoya girdi. Levent'te magazincilere yakalanan Tarkan koluna takmış olduğu kadın çantası ile objektiflere poz verdi. Sokak modası dendiği zaman ilk akla gelen merkezlerden biri olan Tokyo'da ortaya çıkan bu 'Weekend Bag' akımı, erkeklerin basit bir sırt veya el çantası yerine kadın modellerine yönelmesi anlamına gelmektedir.

Moda akımının ilk örneği Tarkan'dan

Genellikle kalabalık ve toplu taşımanın yaygın bir şekilde kullanıldığı Tokyo ve New York benzeri illerde kola takılan çanta modelleri daha pratik olmaktadır. Toronto, Paris, Zürih ve  Berlin'de de yaygın olarak kullanılan trendin Türkiye'deki ilk örneği Tarkan oldu . Ünlü aranjör Ozan Çolakoğlu'yla yeni albümünün şarkıları üzerine çalışan popçu, çantasıyla alakalı sorular üzerine tebessüm etti.

Bir önceki yazımız özenle derlenmiş olan Ünlülerin Sosyal Medya Pozları adlı makalemizde "Sosyal medyayı etkili bir şekilde kullanan ünlülerin görülmeye değer paylaşımlarını sizler için derledik." hakkında geniş bilgiler içermektedir.


Yorumlar

  1. Yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yazın...

Yorum Yaz

Magazin Son Eklenenler

Magazin En İyiler