06/03/2021
Bulunduğunuz Sayfa: Anasayfa » Moda » Bayan Takım Elbise Modelleri

Bayan Takım Elbise Modelleri

Bayan Takım Elbise Modelleri
20 Mart 2014 Perşembe 10:13 tarihinde "Moda" kategorisine eklenen "Bayan Takım Elbise Modelleri" yazısı 13645 defa okunmuştur.

Günlük hayatta ya da iş hayatında tüm bayanlarımız şık olmak isterler.

Yeni sezonda iş kadınlarının vazgeçilmezi olan takım elbise modelleri resmi görüşmelerin en önemli giysileri arasında yer alır. Özellikle alta giyilen kalem etek modelleriyle ve yırtmaçlı etek modelleriyle bayan takım elbiseleri şıklığını tamamlamış oluyor. İş hayatında özellikle müdür, müdür yardımcısı ya da öğretmenlik gibi resmi kıyafetler gerektiren işlerde çalışanların öncelikli olarak tercih ettiği kıyafetlerin başında yer alan takım elbise modelleri, günlük hayatta pek tercih edilebilecek kombinler değillerdir.

Yanlızca iş hayatı değil özel davetlerde, düğünlerde ve kokteylerde de rahatlıkla tercih edebileceğiniz parlak kumaştan üretilmiş takım elbise modelleri rahatlık arayan bayanların en büyük kurtarıcısıdır. Bayan takım elbise modelleri arasında seçim yapacaksanız ilk olarak altına etek mi yoksa pantolon mu tercih edeceğinize karar vermeniz gerekir. Çünkü bayan takım elbise modelleri 2 çeşitten oluşmaktadır. 1. model etekli takım elbise modelleri, 2. model ise kumaş pantolonlu takım elbise modelleridir. Giymek istediğiniz ortama göre 2 modelden birini tercih edebilirsiniz.

Pantolonlu bayan takım elbise modelleri arasında genel olarak kullanılan paça tarzları ispanyol paça ya da hafif bol paça kumaş pantolon modelleridir. Dar paça vücudu tamamen saran pantolonlu takım elbise modelleri de yok değildir. Gelişen teknoloji ile günümüzde aradığınız tüm takım elbise modellerini kolaylıkla bulabilirsiniz. Renk olarak genellikle siyah, lacivert, kahverengi ve gri tonlarından oluşan takım elbiseler tercih edilmektedir. Yaz aylarının vazgeçilmezi pudra tonlarındaki takım elbise modellerini de es geçmek olmaz.

Etekli takım elbise modelleri arasında kullanılan etek stili büyük çoğunlukla dar kesim diz boyunda kalem etek modelleridir. Ancak her elbisede olduğu gibi etek konusunda değişiklik yapabilirsiniz. Bu tamamen sizin zevkinize göre değişir. Takım elbiselerde kullanılan ceketler genel olarak vücudu saran kısa ceket modelleridir. Takım elbise modellerinde çoğunlukla değişiklik ve tarz oluşturma ceketlerde yapılmaktadır. Özellikle ceketlerin bel bölgelerinde yapılan değişiklikler takım elbisenin havasını ciddi manada değiştirmektedir.

Düğün ve özel davetlerde tercih edeceğiniz takım elbise modellerinde pul ve taş süslemeleri kullanabilirsiniz. Böylece elbisedeki resmi havadan uzaklaşmış olursunuz. Eteklerinizde veya pantolonlarınızda belinize takacağınız kemer ya da kuşak ile çok şık görünümler elde etmek mümkündür.

Sizler için derlemiş olduğumuz 2014 bayan takım elbise modelleri arasında gezerek fikir edinebilirsiniz. Böylece alışveriş sırasında işinizin daha kolaylaştığını farkedeceksiniz.

Bir önceki yazımız özenle derlenmiş olan Vakko 2014 Elbise Modelleri adlı makalemizde "Bayanlar Vakko markasının kaliteli tasarımları ve estetik çizgileriyle tasarlanan elbise modelleriyle güzelliğinizi ortaya çıkarın." hakkında geniş bilgiler içermektedir.


Bayan Takım Elbise Modelleri Resim ve Fotoğrafları

 • 2014-Sik-Diz-Ustu-Etekli-Bayan-Takim-Elbise-Modeli_f668b.jpg
  2014 Şık Diz Üstü Etekli Bayan Takım Elbise Modeli
 • Cizgili-Bol-Paca-Yeni-Sezon-Klasik-Bayan-Takim-Elbise-Modelleri_2359e.jpg
  Çizgili Bol Paça Yeni Sezon Klasik Bayan Takım Elbise Modelleri
 • ispanyol-Paca-Siyah-Bayan-Takim-Elbise-Modeli_fd39c.jpg
  İspanyol Paça Siyah Bayan Takım Elbise Modeli
 • Kirmizi-Dar-Paca-Pantolonlu-Kadin-Takim-Elbisesi_38b26.jpg
  Kırmızı Dar Paça Pantolonlu Kadın Takım Elbisesi
 • Mavi-Renkli-Beyaz-Detayli-Etekli-2014-Bayan-Takim-Elbise-Modeli_5104d.jpg
  Mavi Renkli Beyaz Detaylı Etekli 2014 Bayan Takım Elbise Modeli
 • Beli-Kemerli-Beyaz-Kalem-Etek-ve-Ceketli-Yazlik-Takim-Elbise-Modeli_a71d2.jpg
  Beli Kemerli Beyaz Kalem Etek ve Ceketli Yazlık Takım Elbise Modeli
 • Beyaz-Dikey-Cizgili-Pantolonlu-Bayan-Giyimi-Takim-Elbise-Modeli_2683c.jpg
  Beyaz Dikey Çizgili Pantolonlu Bayan Giyimi Takım Elbise Modeli
 • Etekli-Kahverengi-Sik-ve-Modern-Takim-Elbise-Modeli_0d5ee.jpg
  Etekli Kahverengi Şık ve Modern Takım Elbise Modeli
 • Kirmizi-Yirtmacli-Takim-Bayan-Giyim-Modelleri_9c49a.jpg
  Kırmızı Yırtmaçlı Takım Bayan Giyim Modelleri
 • Kisa-Mini-Etekli-Sik-Bayan-Takim-Elbise-Modelleri_e02c4.jpg
  Kısa Mini Etekli Şık Bayan Takım Elbise Modelleri

Yorumlar

 1. Yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yazın...

Yorum Yaz

Moda Son Eklenenler

Moda En İyiler