06/03/2021
Bulunduğunuz Sayfa: Anasayfa » Dekorasyon » Duvar Kağıdı Modelleri

Duvar Kağıdı Modelleri

Duvar Kağıdı Modelleri
17 Mart 2014 Pazartesi 10:18 tarihinde "Dekorasyon" kategorisine eklenen "Duvar Kağıdı Modelleri" yazısı 7042 defa okunmuştur.

Ev dekorasyonunda yaygın olarak kullanılan duvar kağıtları evlerimizin havasını değiştirmektedir.

Kadınlar için moda sadece giyimle sınırlı değildir. Moda hayatın her alanında kadınların ihtiyacını karşılayan zengin bir yaşam tarzıdır. Bu nedenle 2014 yılında evlerimizdeki modayı yakalamak için hazırlamış olduğumuz duvar kağıdı modellerine mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz.

Zamanla gelişen teknoloji ve kadınların istekleri duvar dağıdı modasını da olumlu yönde etkilemiştir. Duvar kağıdı tasarımcıları satışlarını arttırmak ve piyasanın ihtiyaç duyduğu moda akımını yakalamak için bir birinden güzel ve trend duvar kağıdı modellerini üretmeye başlamışlardır. Duvarlarında farklı tasarımlar görmek isteyenlerin bir numaralı ev dekorasyonu ürünü olan duvar kağıtları en güzel modellerini sizler için sunmaya başladı.

Önceki yıllarda zenginliğin göstergesi olan varank duvar kağıdı tasarımları favori iken günümüzde daha çok modern ve spor baskılı duvar kağıtları tercih edilmektedir. Evinizde huzur ve mutluluğu yakalamak istiyorsanız ağaçlı, çiçekli ve yapraklı tasarımları tercih edebilirsiniz. İçinizi açacak bu tasarımlar doğru renkler ile kullanıldığı zaman evinize aydınlık bir hava katacaktır. 2014 yılının duvar kağıdı modellerinin yer aldığı kataloglara baktığımız zaman en fazla geometrik şekilli, çiçekli ve 3 boyutlu duvar kağıtları ilgimizi çekti.

Seçeceğiniz duvar kağıdının eviniz ile uyumlu renklerden oluşması son derece önemlidir. Çünkü yanlış seçilen duvar kağıdı rengi ve modeli evinizi boğabilir ve şıklık yakalamak isterken hüsran ile karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle duvar kağıdı seçimi sıradan bir seçim olmamalıdır. İyi araştırmak ve doğru karar vermeniz evinizin atmosferine artı bir hava katacaktır.

Duvar kağıdı seçimlerinde seçmiş olduğunuz renklerin odaya göre soğuk ve sıcak renklerden oluşmuş olmasına özen gösterin. Örneğin oturma odanızda ya da mutfaklarınızda sıcak tonlarda tasarlanmış pastel duvar kağıtlarını tercih edebilirsiniz. Karanlık ve ışık fazla almayan odalarınız içinse açık renkli sarı, beyaz ve turuncu gibi odaya ferahlık getirecek renklerden seçmeniz bir diğer tavsiyemizdir.

Fikir edinmeniz bakımından hazırlamış olduğumuz en güzel duvar kağıdı modellerine bakmadan duvar kağıdı seçmeye gitmeyin deriz.

Bir önceki yazımız özenle derlenmiş olan İlginç Sandalye Modelleri adlı makalemizde "Evinize şıklık katacak, evlerimizin olmazsa olmazı sandalyelerin en ilginç modellerini yayınlıyoruz!" hakkında geniş bilgiler içermektedir.


Duvar Kağıdı Modelleri Resim ve Fotoğrafları

 • Cam-Agaci-Desenli-2014-Duvar-Kagidi_ae06b.jpg
  Çam Ağaçı Desenli 2014 Duvar Kağıdı
 • Benekli-Acik-Renk-Duvar-Kagidi-Modeli_43aa9.jpg
  Benekli Açık Renk Duvar Kağıdı Modeli
 • Duvar-Kagidi-Modeli_9fb7c.jpg
  Duvar Kağıdı Modeli
 • Odalariniz-icin-Doga-Manzarali-Duvar-Kagidi-Ornegi_fcd49.jpg
  Odalarınız İçin Doğa Manzaralı Duvar Kağıdı Örneği
 • Acik-Renk-Duvar-Kagidi-Modeli_5cbc5.jpg
  Açık Renk Duvar Kağıdı Modeli
 • Pastel-Tonlara-Sahip-Sik-Cicek-Desenli-Duvar-Kagidi-Modeli_3fdd5.jpg
  Pastel Tonlara Sahip Şık Çiçek Desenli Duvar Kağıdı Modeli
 • Beyaz-ve-Altin-Sarisi-Desenli-Yatak-Odalariniz-icin-Duvar-Kagidi-Modeli_e102a.jpg
  Beyaz ve Altın Sarısı Desenli Yatak Odalarınız İçin Duvar Kağıdı Modeli
 • ilginc-ve-Sik-Duvar-Kagidi-Modeli_9294b.jpg
  İlginç ve Şık Duvar Kağıdı Modeli
 • Siyah-ve-Beyaz-Leopar-Desenli-Duvar-Kagidi-Modeli_2c223.jpg
  Siyah ve Beyaz Leopar Desenli Duvar Kağıdı Modeli
 • Uc-Boyutlu-3D-Duvar-Kagidi-Modelleri_1f965.jpg
  Üç Boyutlu 3D Duvar Kağıdı Modelleri

Yorumlar

 1. Yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yazın...

Yorum Yaz

Dekorasyon Son Eklenenler

Dekorasyon En İyiler