26/05/2019
Bulunduğunuz Sayfa: Anasayfa » Aşk » Flörtün Altın Kuralları

Flörtün Altın Kuralları

Flörtün Altın Kuralları
18 Eylül 2013 Çarsamba 14:24 tarihinde "Aşk" kategorisine eklenen "Flörtün Altın Kuralları" yazısı 1614 defa okunmuştur.

Bir ilişkiye başlamadan önce herkes flört döneminden geçer. Sizlere tavsiye edeceğimiz yöntemleri uygulayarak bu flört döneminden başarıyla sıyrılmanız olasıdır.

İlk görüşmelerinizde ilişkinin adını koymadan kesinlikle çok sevseniz bile bunu ona belli etmeyin. Eğer aşkınızı ilk etapta belli ederseniz bu durum ona aşırı güven duygusu verecektir. Böylece siz olmasanızda başkası olur gibi saçma güven duygularına kapılabilir. Aman dikkat edin.

İkinizde birbirinizi ilk günlerden sıkmayın. Bırakın sizi merak etsin biraz gizemli olun. Her gittiğiniz yeri ve kimlerle olduğunuzu ilk etapta bildirmenize gerek yok. Onada sürekli hesap sormaktan vazgeçin. Böylece flört aşamanız devam edebilirsin.

Onu kontrol etmek sizin işiniz değil. Bırakın istediği gibi davransın. Eğer her hareketine karışırsanız sizden sıkılabilir. Buda flörtünüz ilişkiye dönüşmeden bitmesi demektir.

İlk flörtlerinizde hemen araba, ev, fabrika gibi mal varlıklarınıza girmeyin. Bunları anlatmanız onu etkilemez. Eğer mal varlıklarınız bu kişiyi etkiler ise bu kişi sizden daha çok kendini finansal bakımdan garantiye almak istemektedir. O yüzden size tavsiyemiz bu tür kişilerden uzak durunuz.

Sohbetin ortasında konu biter sessiz kalırsanız hemen alakasız konulara atlamayın. Bazen sessizlik karşı tarafı daha çok etkilemektedir. Size karşı merak duymasını sağlayabilirsiniz.

Eski ilişkilerinize ilk etapta kesinlikle girmeyin. Bu konular derin konular şu etapta bu konulara girmek işi daha çok bozar. Siz şimdiki ilişkinize bakın geçmişi boşverin birbirinize odaklanın birbirinizi tanımaya çalışın.

İlk etaplarda rafa kaldıracağınız bir diğer konuda kıskançlık. Kıskançlık için daha çok erken. Kadınlar kıskanılmaktan hoşlanırlar fakat kıskançlık dolayısıyla kısıtlanacaklarınıda sanabilirler. Bu yüzden bu etapta kıskançlığa gerek yok.

İlişkilerinizde kesinlikle rol yapmayın. Neyseniz o olun çünkü rol yaptığınız ortaya çıkarsa bu durum daha kötü sonuçlar doğurabilir. Şarkıdada dediği gibi Başkası olma kendin ol böyle çok daha güzelsin ;)

Bir önceki yazımız özenle derlenmiş olan Kadınlar Neden ve Ne Zaman Aldatırlar adlı makalemizde "Kadınlar hangi durumlarda ve hallerde aldatırlar merak edenler için hazırlanmış yazı dizimiz." hakkında geniş bilgiler içermektedir.


Yorumlar

  1. Yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yazın...

Yorum Yaz

Aşk Son Eklenenler

Aşk En İyiler