26/05/2019
Bulunduğunuz Sayfa: Anasayfa » Aşk » İlk Buluşmada Bunlardan Kaçının

İlk Buluşmada Bunlardan Kaçının

İlk Buluşmada Bunlardan Kaçının
10 Şubat 2014 Pazartesi 09:45 tarihinde "Aşk" kategorisine eklenen "İlk Buluşmada Bunlardan Kaçının" yazısı 1448 defa okunmuştur.

İlk buluşma hem erkek hemde bayan için son derece önemlidir. Bu buluşmada yaşanan olaylar ilişkinin gidişatını oldukça önemli derecede etkiler.

İlk buluşma sırasında en fazla dikkat etmeniz gerekenleri sizler için derledik. İşte ilk buluşma sırasında kaçınmanız gereken 4 şey...

1) Yapmacık olmayın, kendiniz olun, büyüklerimiz bizleri uyarır "başkası olmayın, kendiniz olun diye" fakat bu uyarıyı kaç kişi dikkate alır veya kulak verir. İlk buluşmalarda karşılaştığınız erkeğe başkası gibi görünmek ve gerçekleri saklamak ilerde size çok pahalıya patlayabilir. Buluşma sırasında erkek arkadaşınız sizin gerçek özelliğinizi ve kişilik yapınızı bilmeli, kararı buna göre vermelidir.

2) Eskilere sünger çekin, ilk buluşmalar her şeyinizi en ince ayrıntıya kadar anlatıldığı buluşmalar değildir. Eski sevgiliniz ile yaşamış olduğunuz ilişkiyi anlatmanıza hiç lüzum yok. Şayet ilk sohbet sırasında yeni tanıştığınız kişiye eski sevgilinizden övgüyle bahsederseniz, karşı tarafı kuşkuya düşürürsünüz. İlk buluşmalardaki sohbetler özel hayattan ve eski sevgililerden biraz uzak olmalıdır.

3) Alkol tüketimine dikkat, karşı cinsten birini tanıma fırsatı veren bu ilk buluşmalar genellikle bir kafe, bar ya da lokantada yapılmaktadır. Eğer heyecanlı biriyseniz karşı tarafla konuşmaktan çekinip rahatlamak için alkole sarılmayın. Buluşmanın verdiği heyecan ve telaş ile kadehleri tek tek boşaltırsanız bir süre sonra ne konuşmaya nede ayakta durmaya haliniz kalır. İçki tüketerek cesaret edinmek, karşı cins için olumsuz etki yaratabilir.

4) Cinsel konulardan uzak durun, ilk buluşma karşı cinsi etkilemek ve şaşırtmak için önemli bir adımdır. Bu adımı doğru şekilde kullanmak istiyorsanız cinsellik ile ilgili düşüncelerinizi anlatmayın. İlk buluştuğunuz kişi sizin özelliklerinizi merak etmeli ve sizi tanımaya çalışmalıdır. Hemen ilk buluşmada cinsel konulara girerseniz, ilişkinin sihri ve büyüsü bozulmuş olur.

Bir önceki yazımız özenle derlenmiş olan Aşk Acısı Çekenlere Muhteşem Tavsiyeler adlı makalemizde "Sizlere tavsiye edeceğimiz 6 yöntem ile eski sevgilinizi unutmanız mümkün!" hakkında geniş bilgiler içermektedir.


Yorumlar

  1. Yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yazın...

Yorum Yaz

Aşk Son Eklenenler

Aşk En İyiler