26/05/2019
Bulunduğunuz Sayfa: Anasayfa » Aşk » Aşk Acısı Çekenlere Muhteşem Tavsiyeler

Aşk Acısı Çekenlere Muhteşem Tavsiyeler

Aşk Acısı Çekenlere Muhteşem Tavsiyeler
02 Ocak 2014 Perşembe 11:18 tarihinde "Aşk" kategorisine eklenen "Aşk Acısı Çekenlere Muhteşem Tavsiyeler" yazısı 3532 defa okunmuştur.

Sizlere tavsiye edeceğimiz 6 yöntem ile eski sevgilinizi unutmanız mümkün!

Aşk acısı çekmeyen kişi yoktur herhalde. Az veya çok her insan ucundan da olsa aşk acısını tatmıştır. Giden için kolay olan bu durum geri de kalan kişi için oldukça zor ve sancılıdır. Ancak sizlere önereceğimiz 6 tavsiye ile aşk acısı çekmeye son vereceksiniz. Hayatınıza kaldığınız yerden acısız devam edebileceksiniz.

1. Beyninizi onunla geçirdiğiniz güzel günleri hatırlamak ile meşgul etmeyin. Beyninizi unutmak ve onunla geçirdiğiniz kötü günleri düşünmek için zorlayın.

2. Ayrıldıktan sonra yapılması gereken en önemli şey kendinizde yapacağınız büyük yada küçük değişikliklerdir. Saçınızın rengini veya modelini, giyim tarzınızı, kullandığınız parfümü değiştirin.

3. Yalnız kalmaktan mümkün olduğu kadar uzak durun. En sevdiğiniz arkadaşlarınız ile gezin, tozun ve doyasıya eğlenin.

4. Müzik aşk acısını unutturmak için güzel bir formül olabilir. Ancak arabesk ve duygusal müziklerden uzak durun. Bunun yerine hareketli müzikler dinleyin ve bol bol dans edin.

5. Sizlerin değerini anlayan insanlarla vakit geçirin ve ne kadar değerli bir kişi olduğunuzun farkına varın. Egonuz tavan yapsın!

6. Günlük tutmak aşk acısını hafifletecek güzel bir yöntem olabilir. Ancak günlüğünüzde onu ne kadar çok sevdiğinizden, aşkınızdan bahsetmek yerine unutmak istediğinizi ve zamanla unutacağınızı yazın. Bir süre sonra günlüğünüze onu unuttum yazdığınızın farkına varacaksınız.

Bir önceki yazımız özenle derlenmiş olan Flört Döneminde Beden Dili adlı makalemizde "Flört döneminde vücut hareketleri bir çok şeyi anlatmaktadır." hakkında geniş bilgiler içermektedir.


Yorumlar

  1. Yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yazın...

Yorum Yaz

Aşk Son Eklenenler

Aşk En İyiler