26/05/2019
Bulunduğunuz Sayfa: Anasayfa » Aşk » Flört Döneminde Beden Dili

Flört Döneminde Beden Dili

Flört Döneminde Beden Dili
28 Kasım 2013 Perşembe 17:00 tarihinde "Aşk" kategorisine eklenen "Flört Döneminde Beden Dili" yazısı 2397 defa okunmuştur.

Flört döneminde vücut hareketleri bir çok şeyi anlatmaktadır.

Flört esnasında çoğu kişi karşı tarafın beden dilinden çoğu şeyi anlayabilir. Bu yöntemler sayesinde sevgilinizin size karşı duygularını anlayabilirsiniz.

Vücut dilini anlamanız konusunda size yardımcı olacak bilgiler;

1) Sizinle Göz Teması Kuruyorsa

Eğer yeni tanıştığınız erkek sürekli sizinle göz göze gelmeye çalışıyorsa, karşı tarafın sizden hoşlandığına emin olabilirsiniz. Biriyle göz teması kurmak ondan hoşlandığınızı belli eder. Eğer bir erkekten hoşlanıyorsanız onunla göz göze gelmeye çalışın.

2) Size Karşı Sürekli Gülümsüyorsa

Gülümsemek işlerin yolunda gittiğinin habercisidir. Gülümsemek sizi tatlı bulduğunun işaretidir.

3) Sık Sık Sataşma Durumundaysa

Erkekler bazı durumlarda hoşlandığı bayanın dikkatini çekmek için sürekli sataşırlar.

4) Yanınızdan Ayrılmak İstemiyorsa

Bir bayandan hoşlanan erkekler sürekli onun yanında durmak ve yanından ayrılmak istemez. Bu durum sizden hoşlandığının göstergesidir.

5) Gözlerini Sizden Kaçırıyorsa

Bir takım erkekler utangaç olurlar. Bu durumda olan erkekler hoşlandığı kişiyle konuşurken gözlerini kaçırırlar. Ancak hoşlandığı kişi başkasıyla ilgilenirken gözleri onun üzerindedir. Ara sıra gözlerini size bakarken yakalarsanız sizden hoşlanıyor demektir.

6) Göz Bebekleri Büyüyorsa

Hoşlandığınız kişinin size baktığı sırada göz bebekleri olduğundan daha fazla büyüyorsa sizden hoşlandığını düşünebilirsiniz.

7) Ellerini Sürekli Hareket Ettiriyorsa

Bir kişi karşısında heyecanlananlar ellerini aşırı hareket ettirirler. Sizden hoşlanan kişi heyecanlanıyorsa ellerine dikkat edin.

Bir önceki yazımız özenle derlenmiş olan Evlenmeden Önce Yapılmaması Gerekenler adlı makalemizde "Çiftlerin evlenene kadar yapmaması gereken yasak listesini yayınladık." hakkında geniş bilgiler içermektedir.


Yorumlar

  1. Yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yazın...

Yorum Yaz

Aşk Son Eklenenler

Aşk En İyiler