06/03/2021
Bulunduğunuz Sayfa: Anasayfa » Moda » Balık Etli Bayanlar İçin Kıyafet Önerileri

Balık Etli Bayanlar İçin Kıyafet Önerileri

Balık Etli Bayanlar İçin Kıyafet Önerileri
25 Kasım 2013 Pazartesi 15:48 tarihinde "Moda" kategorisine eklenen "Balık Etli Bayanlar İçin Kıyafet Önerileri" yazısı 18367 defa okunmuştur.

Merak edenler için balık etli bir vücuda sahip olan bayanların kıyafet seçimleri nasıl olmalıdır ?

Bayanlar için elbise seçimi oldukça önemlidir. Fiziğinize uymayan hatalı bir elbise seçtiğiniz zaman kötü sonuçlar ile karşılaşmanız ihtimal. Ancak doğru bir seçim ise sizi yüceltmeye yetecektir. Bu yüzden aşırı kilolu bayanlar farklı, zayıf bayanlar farklı seçim yapmak zorundadır. Bunların arasında yer alan oldukça beğenilen balık etli kadınlar ise diğerlerinden biraz daha şanslıdır. Çünkü balık etli kadınlar için kıyafet seçimi biraz daha kolaydır.

Fazla kiloları ile başı dertte olan bayanlar genellikle bol ve klasik kıyafetler tercih ederek fazlalıklarını saklamak isterler. Ancak beden ölçüleri balık etli olan bayanlar bir kaç ayrıntıya dikkat ederek ideal ölçüye sahip bayanlardan bile daha şık olabilirler. Kadınlar arasında doğru bilinen bir yanlış vardır. Beyaz elbise kilolu kadınlar için uygun değildir. Bu söz tam olarak doğru değildir. Fazla kiloları olan bayanlarda gönül rahatlığıyla açık elbiseler giyebilirler.

Balık etli fiziğe sahipseniz tunik kısımları aşırı dar olmayan, düz kesimli giysi modellerini tercih edebilirsiniz. Abiye pantolon tercih eden balık etli bayanlar ise paçaları dar olmayan geniş paçalı abiye pantolonları tercih etmeleri olduğundan daha ince ve şık görünmelerine yol açacaktır.

Balık etli bayanların elbise seçiminde en fazla dikkat etmesi gereken nokta, alacakları elbisenin kumaşının dökülen türden olmasına dikkat etmeleri gerekir. Böylece fazla olan kiloları göze batmayacaktır. Misal kilolu ve balık etli kadınlar için ipek şifondan yapılmış bir pantolon üzerlerinde çok şık duracaktır. Ayrıca tercih edeceğiniz elbisenin nakışlarının çok sık olmaması elbisenizin akıcı olmasını sağlayacaktır.

Balık etli bayanların keskin çizgilerin bulunduğu elbiselerden uzak durması gerekir. Bunun yerine sade çizgilerin kullanıldığı, fırfır ve volan'ın kullanılmadığı giysileri tercih etmelidir. Bol giysiler balık etli bayanları olduğundan daha kilolu göstermektedir. Bu nedenle bol olmayan, üzerlerine uygun kıyafetleri tercih etmeleri daha zayıf görünmelerine sebep olur. Aksesuar olarak balık etli bayanlar beline takacakları geniş bir kemer ile ince olan bellerini ön plana çıkarabilirler. Vücudunuzu en iyi siz bilirsiniz. Bu yüzden vücudunuzun beğendiğiniz yerlerini ön plana çıkarmak şıklığınıza yardımcı olacaktır.

Balık etli bayanların ayakkabı tercihleri uzun topuktan yana olmalıdır. Uzun topuklu ayakkabılar balık etli bayanları hem uzun hemde daha zayıf gösterecektir.

Bir önceki yazımız özenle derlenmiş olan Bayan Şapka Modelleri adlı makalemizde "Yaz aylarında da kış aylarında da şapkalar bir çok bayanın kombinleri içerisinde yer alır." hakkında geniş bilgiler içermektedir.


Balık Etli Bayanlar İçin Kıyafet Önerileri Resim ve Fotoğrafları

 • Yesil-ve-Mavi-Kombinli-Belinde-Genis-Kemeri-Bulunan-Balik-Etli-Abiye-Modelleri_e8a40.jpg
  Yeşil ve Mavi Kombinli Belinde Geniş Kemeri Bulunan Balık Etli Abiye Modelleri
 • Balik-Etli-Bayanlar-icin-Abiye-Kiyafetler_12b2e.jpg
  Balık Etli Bayanlar İçin Abiye Kıyafetler
 • Siyah-Kilolu-Kadinlar-icin-Kiyafet-Modeli_5872e.jpg
  Siyah Kilolu Kadınlar İçin Kıyafet Modeli
 • Cok-Sik-Balik-Etli-Bayanlar-icin-Giysi-Kombini_7cbb8.jpg
  Çok Şık Balık Etli Bayanlar İçin Giysi Kombini
 • Yeni-Sezon-Balik-Etli-Kadinlar-icin-Elbise-Modelleri_e9da7.jpg
  Yeni Sezon Balık Etli Kadınlar İçin Elbise Modelleri
 • Desenli-Balik-Etli-Kadinlar-icin-Ozel-Uretilmis-Elbise-Modeli_85ff6.jpg
  Desenli Balık Etli Kadınlar İçin Özel Üretilmiş Elbise Modeli
 • Cicek-Desenli-Buyuk-Beden-Elbise-Modelleri_47c5e.jpg
  Çiçek Desenli Büyük Beden Elbise Modelleri
 • Yazlik-Cok-Sik-Kilolu-Bayanlar-icin-Elbise-Modeli-Ornegi_ce42f.jpg
  Yazlık Çok Şık Kilolu Bayanlar İçin Elbise Modeli Örneği
 • Balik-Etli-Bayanlara-Ozel-Abiye-Modeli-Ornegi_dd7ad.jpg
  Balık Etli Bayanlara Özel Abiye Modeli Örneği
 • Balik-Etli-Abiye-Giysi-Modelleri_06685.jpg
  Balık Etli Abiye Giysi Modelleri

Yorumlar

 1. yorum icon İpek böceği (25 Nisan 2014 Cuma 21:31)

  Kilolu bayanlara da moda konusunda bulunduğunuz tavsiyeler için teşekkür ederim.

Yorum Yaz

Moda Son Eklenenler

Moda En İyiler