26/05/2019
Bulunduğunuz Sayfa: Anasayfa » Aşk » Evlenmeden Önce Yapılmaması Gerekenler

Evlenmeden Önce Yapılmaması Gerekenler

Evlenmeden Önce Yapılmaması Gerekenler
19 Kasım 2013 Salı 15:55 tarihinde "Aşk" kategorisine eklenen "Evlenmeden Önce Yapılmaması Gerekenler" yazısı 1755 defa okunmuştur.

Çiftlerin evlenene kadar yapmaması gereken yasak listesini yayınladık.

1) Paranızı Ayırın

Aslına bakarsanız para durumu biraz karışıktır. Evlenmeden aynı evde kalanlar ortak harcama durumunda kalabilirler. Ancak evlenmeden önce paralarınızı ayırın ve birlikte harcamamaya gayret gösterin. Çünkü para aranızda bulunan samimiyeti ve bağlılığı yok eder.

2) Önemli Şifrelerinizi Paylaşmayın

Genç aşıklar birbirlerini çok sevdikleri zaman herşeylerini paylaşma eğiliminde olurlar. Allah göstermesin ama gün gelir kanlı bıçaklı olabilirsiniz. Bu yüzden önemli şifrelerinizi paylaşmamanız tavsiye edilir.

3) En Samimi Arkadaşlar

En yakın sürekli dertleştiğiniz arkadaşlarınızı paylaşmayın. Böylece aranızda bir sıkıntı olduğunda dertlerinizi paylaşma konusunda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bu durum arkadaşınızı da zor durumda bırakabilir.

4) Eski Sevgiliniz

Eski sevgili konularını paylaşmak yeni bir ilişkide oldukça saçmadır. Gereksiz bir durumdur. Geçmişte kalmış ilişkinizi rafa kaldırın ve yeni ilişkinin tadını çıkarın. Eğer yeni sevgilinizin yanında sürekli eski sevgilinizden nefretle de olsa bahsediyor olmanız onu unutmadığınız manasına gelebilir. Aman dikkat edin.

Bir önceki yazımız özenle derlenmiş olan Erkekleri Evliliğe Nasıl İkna Etmelisiniz adlı makalemizde "Sizlere önerdiğimiz bu taktikler ile erkekleri evliliğe ikna edebilirsiniz." hakkında geniş bilgiler içermektedir.


Yorumlar

  1. Yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yazın...

Yorum Yaz

Aşk Son Eklenenler

Aşk En İyiler