22/02/2020
Bulunduğunuz Sayfa: Anasayfa » Güzellik » Bacaklarınızı Daha Uzun Gösterecek Öneriler

Bacaklarınızı Daha Uzun Gösterecek Öneriler

Bacaklarınızı Daha Uzun Gösterecek Öneriler
15 Kasım 2013 Cuma 21:17 tarihinde "Güzellik" kategorisine eklenen "Bacaklarınızı Daha Uzun Gösterecek Öneriler" yazısı 2348 defa okunmuştur.

Basit birkaç giyim hilesi ile bacaklarınızı nasıl uzun göstereceğinizi öğrenmek ister misiniz ?

Birçok kadının hayalidir uzun bacaklara sahip olmak. Ne yazık ki genetiğimizde değişiklik yapamıyoruz ancak bu bacaklarımızı olduğundan daha uzun gösteremeyeceğimiz manasına da gelmez!

İşte birçok kadının hayali olan uzun bacaklara sahip olmanızı sağlayacak hileler;

Renkleri iyi kullanın

Koyu veya aşırı renkli ayakkabılar boyunuzu belli edecektir. Bu yüzden yavruağzı ya da koyu sarı gibi cilt rengine çok yakın ayakkabılar kullanarak bacak boyunuzu olduğundan daha büyük göstermeniz mümkün. Ayrıca ayakkabı ve pantolonlarınızın aynı renkte olmasına dikkat edin.

Uzun pantolonlar tercih edin

Bacaklarınızın uzun görünmesini istiyorsanız tercihiniz uzun ve göbek hizasında olan pantolonlardan yana olmalıdır. Düşük belli pantolon giymekten kaçınmanız gerekir.

Kısa etekler ile teninizi gösterin

Etek boyunun kısa olması bacağınızın başladığı yeri saklar. Bacaklarınızın tenini göstermek daha uzun görünmesine sebep olur. Bu yüzden yüksek belli ya da kısa etekleri tercih edin. Ayrıca asimetrik kesilmiş uçlara sahip eteklerde bacak boyunuzu olduğundan daha uzun göstermektedir.

Ayakkabı seçimi önemli

Babet benzeri topuksuz yere yakın ayakkabılar bacaklarınızı kısa gösterir. Bu yüzden topuklu ayakkabıya alışmanız gerekli. Kış sezonuna girdiğimiz bu aylarda uzun ve topuklu çizmeler doğru tercih olacaktır. Bilekten bağlamalı ayakkabılar bacak boyunuzu kısa gösterir.

Bir önceki yazımız özenle derlenmiş olan Saçlarınızı Hergün Yıkamayın ! adlı makalemizde "Saç bakımına özen gösteren bayanların yaptığı en büyük yanlış saçlarını her gün yıkamalarıdır." hakkında geniş bilgiler içermektedir.


Yorumlar

  1. Yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yazın...

Yorum Yaz

Güzellik Son Eklenenler

Güzellik En İyiler