26/05/2019
Bulunduğunuz Sayfa: Anasayfa » Aşk » Erkekleri Evliliğe Nasıl İkna Etmelisiniz

Erkekleri Evliliğe Nasıl İkna Etmelisiniz

Erkekleri Evliliğe Nasıl İkna Etmelisiniz
31 Ekim 2013 Perşembe 23:11 tarihinde "Aşk" kategorisine eklenen "Erkekleri Evliliğe Nasıl İkna Etmelisiniz" yazısı 1347 defa okunmuştur.

Sizlere önerdiğimiz bu taktikler ile erkekleri evliliğe ikna edebilirsiniz.

Bayanlarla erkekleri birbirinden ayıran özelliklerden biri de evlenip yuva kurma isteğidir. Genel de bayanlar kadar erkekler bu olaya pek sıcak yaklaşmazlar. Kimi bayanlardaki bir an önce evlenme isteği erkekleri fazlasıyla tedirgin eder. Her buluşma da evlilikten konu açılması erkeği zaman geçtikçe uzaklaştırıp boğacaktır. Aklında evlilik olan bir erkek bile üzerinde oluşan bu baskı sebebiyle bu konudan kaçma isteği duyar. Bu konuda bayanlara büyük görev düşmektedir. Birbirleri için doğru kişi olduklarını düşündüğü halde erkek korkular yaşıyorsa ve sürekli zaman isteği içerisindeyse bir kaç yol denemekte fayda vardır.

Evlenince şunu yaparız bunu yaparız gibi cümleler kurmayın.

Bu tarz cümleler kurmaya başladığınızda damat adayı strese girip sizinle arasına mesafe koyabilir. Sizin yerinize bırakın bu şekildeki vaat cümlelerini o kursun ve sizde aslında umrunuzda değilmiş gibi davranın. Fakat çok da aşırıyı kaçmayın ki erkek ciddi olmadığınızı düşünmesin çünkü bilindiği gibi erkekler belirli bir yaştan sonra ciddi bir ilişki içerisinde bulunmak ister.

Çok kıskanç davranarak hayatı sıkıcı bir hale getirmeyin.

Sürekli çeşitli baskılar kurarak veya hep hesap sorarcasına davranarak onu evliliğe karşı git gide uzaklaştırırsınız. İlgilendiğinizi düşünsün diye sürekli kıskançlık krizlerinde bulunursanız 'Bu kadınla ben bir ömür nasıl geçiririm' diye düşünmesine sebep olursunuz. Tabiki dozunu aşmamak kaydıyla kıskanacaksınız ve ona da belli edeceksiniz. Ancak erkeklerin fazla sıkıntıya geldiklerinde ilk yapacakları şeyin kaçmak olduğunu unutmayın.

Evlilik meraklısı gibi hareketler sergilemeyin.

Sürekli evlilik konusunu açarsanız evlenen arkadaşlarınızdan bahsedip örnekler verirseniz içinden yeter yaa genemi aynı muhabbet demesine sebep olabilirsiniz. Bırakın kendini baskı altında hissetmesin ki bu baskı yüzünden ileri yerine geri adım atmasın. Bunlar yerine birbirinize ne kadar uyduğunuzu birlikte vakit geçirdiğinizde yaşadığınız mutluluğu hissettirmeyi deneyin. Ama bunu dile getirmeyin. Sadece hissettirmek yetecektir.

Ailesi arkadaşları ve yakın çevresiyle iyi geçinmeye çalışın.

Öncelik olarak annesinin fikri erkek arkadaşınız üzerinde büyük etkiye sahiptir. Sakın bir yanlışlıkta bulunup annesinden hoşlanmamış dahi olsanız dile getirmeyin. Hepimiz için olduğu gibi erkek arkadaşınızında annesi kıymetlidir. Bunun yerine annesiyle karşılaştığınızda nezaketinizi koruyun. Annesi ile iyi anlaştığınız zaman erkek arkadaşınız sizin ailesine uygun bir gelin adayı olduğu kanısına varacaktır.

Beraber olduğunuzda çok güzel bir yaşama sahip olacağınızı hissettirin.

Onu tavlayabilmek için kendi hobilerinizi bir kenara bırakıp sevgilinizin hoşlandıklarından zevk almaya bakın onun ilgi alanlarıyla yakından alakadar olmanız çok hoşuna gidecektir. Bu kurallar sayesinde dileriz başarılı bir evliliğin ilk adımlarını atmanız yakındır.

Bir önceki yazımız özenle derlenmiş olan Erkekleri Yataktan Soğutan Şeyler adlı makalemizde "Erkeklerin yatakta hoşlanmadığı şeyler nelerdir ? Tüm bayanlar bu soruyu eminim ki merak ediyordur." hakkında geniş bilgiler içermektedir.


Yorumlar

  1. Yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yazın...

Yorum Yaz

Aşk Son Eklenenler

Aşk En İyiler