21/06/2018
Bulunduğunuz Sayfa: Anasayfa » Moda » Fırfırlı Mini Etek Modelleri

Fırfırlı Mini Etek Modelleri

Fırfırlı Mini Etek Modelleri
27 Ekim 2013 Pazar 15:58 tarihinde "Moda" kategorisine eklenen "Fırfırlı Mini Etek Modelleri" yazısı 7945 defa okunmuştur.

Yazın tercih edilen cıvıl cıvıl desenlere sahip fırfırlı mini eteklerde özellikle genç kızların vazgeçemedikleri kolay kombin edip gün içerisinde rahatlıkla giyebilecekleri modellerdir.

Ancak tercih edilen fırfırlı mini etek modelini kullanmak diğer etek modellerine nazaran daha dikkat isteyen ve frikik vermemek için oldukça özen gösterilmesi gereken bir modeldir. Bu tarz etekler uzun topuklu ayakkabı modelleri ile pek tercih edilmemelidir. Örneğin bu modeli dolgu topuklu bir ayakkabı ile kombine ettiğimizi düşünürsek, eteğimizin mini olması bacak boyumuzu da uzun göstermekte birde giyilen yüksek topuklu ayakkabı bacak boyumuzu 2 kat uzatacak olduğu için etek albenisini kaybedecektir. Onun yerine fırfırlı mini etek modellerini düz taban babetlerle ya da şık parmak arası terliklerinizle kombinlerseniz şıklığınız, rahatlığınızı engellemeyecektir.

Desenleri bulunan fırfırlı mini etek modellerini sade askılı badilerle kullanmanız ve uzun saplı küçük bir çanta ile tamamlamanız kendinize ait bir moda oluşturmanızı sağlayacaktır. Uzun saplı çanta tercih etmeyen bayanlar mini etek tercih ediyorlarsa seçilen çantanın portföy model olması hoş olacaktır.

Fırfırlı mini etek modellerine aksesuar olarak uzun taşlı bir kolye ve rengarenk bileklikler ile mükemmel bir kombinasyon yakalayabilirsiniz. Ancak takı olarak kullandığınız uzun kolyenin ve bilekliklerin yanında uzun küpeler tercih etmemelisiniz. Hem kolyenin uzunluğu hemde küpelerin uzunluğu abartıya kaçacak ve şıklığınızı engelleyecektir. Takacağınız küçük taşlı küpeler mini eteğiniz ile yapmış olduğunuz bu kombini tamamlayacaktır. Bu kombini tamamlayacak saç modeli, uzun saçlara sahipseniz iri dalgalı, kısa saçlara sahipseniz yukarıdan toplu olmalıdır.

Fikir edinmeniz için derlediğimiz 2014 yeni sezon fırfırlı mini etek modellerini buradan takip edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız özenle derlenmiş olan Sırt Dekolteli Elbise Modelleri adlı makalemizde "Ünlülerin oldukça favorisi olan sırt dekolteli elbise modelleri her sene olduğu gibi 2014 yılında bayanların da trend modelleri arasında." hakkında geniş bilgiler içermektedir.


Fırfırlı Mini Etek Modelleri Resim ve Fotoğrafları

 • Firfirli-Mini-Etek-Modeli_95de1.jpg
  Fırfırlı Mini Etek Modeli
 • Siyah-Renkli-Firfirli-Mini-Etek-Modeli-Ornegi_102f5.jpg
  Siyah Renkli Fırfırlı Mini Etek Modeli Örneği
 • 2014-Yeni-Sezon-Firfirli-Mini-Etek-Modelleri_2d596.jpg
  2014 Yeni Sezon Fırfırlı Mini Etek Modelleri
 • Kisa-Mini-Firfirli-Etek-Modeli-Ornegi_3157c.jpg
  Kısa Mini Fırfırlı Etek Modeli Örneği
 • Mor-Renkli-Cicek-Desenli-Firfirli-Mini-Etek-Modeli_c1fb3.jpg
  Mor Renkli Çiçek Desenli Fırfırlı Mini Etek Modeli
 • Yazlik-2013-Firfirli-Mini-Etek-Modelleri_8a199.jpg
  Yazlık 2013 Fırfırlı Mini Etek Modelleri
 • Kabarik-Tulden-Yapilmis-Firfirli-Kabarik-Mini-Etek-Modeli_4555a.jpg
  Kabarık Tülden Yapılmış Fırfırlı Kabarık Mini Etek Modeli
 • Pembe-Renkli-Cok-Sik-2014-Yeni-Firfirli-Mini-Etek-Modelleri_19279.jpg
  Pembe Renkli Çok Şık 2014 Yeni Fırfırlı Mini Etek Modelleri

Yorumlar

 1. Yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yazın...

Yorum Yaz

Moda Son Eklenenler

Moda En İyiler