22/01/2021
Bulunduğunuz Sayfa: Anasayfa » Dekorasyon » 2014 Yeni Asma Tavan Modelleri

2014 Yeni Asma Tavan Modelleri

2014 Yeni Asma Tavan Modelleri
02 Eylül 2013 Pazartesi 17:11 tarihinde "Dekorasyon" kategorisine eklenen "2014 Yeni Asma Tavan Modelleri" yazısı 12129 defa okunmuştur.

2014 senesinin sevilen asma tavan modellerini siz değerli ziyaretçilerimiz için derledik.

Artık asma tavanlar büyük revaçta yeni sezon ve modern evlerin tümünde asma tavanlar çok tutulmakta. Asma tavanların bu kadar sevilmesini göz önünde bulundurarak sizler için bir birinden farklı ve yeni sezon asma tavan modellerini derledik. Ayrıca asmatavanların fiyatları yapmak istediğinize göre değişmektedir. Yani sabit bir ücreti bulunmamaktadır.

Asma tavanların dekoratif görüntünün yanı sıra ısı ve ses yalıtımı, sarkan kabloların gizlenmesi içinde kullanılmaktadır.

Asma tavanınıza daha trend havalar katmak için şimdilerde led spot lambalar kullanılmaktadır. Böylece odanız daha şık ve modern görüntüye kavuşmaktadır.

Asma tavanların büyük çoğunluğu alçıpandan yapılmaktadır. Alçıpan asma tavanların rengini değiştirmekte çok kolaydır.  Bu nedenle evlerde, bürolarda, hastanelerde ve bunun gibi bir çok yerde kullanılmaktadır. Ayrıca alçıpan asma tavanlar hafif olduğu için binaya ekstra fazla yük sağlamaktadır. Uygulanması kolay ve ucuzdur.

Siz değerli ziyaretçilerimize ilham olması için yeni sezon 2014 model asma tavan çeşitlerini derleyerek sunuyoruz.2014 Yeni Asma Tavan Modelleri Resim ve Fotoğrafları

 • Sade-tasarimli-spot-aydinlatmali-alcipan-modeli-cesiti_85973.jpg
  Sade tasarımlı spot aydınlatmalı alçıpan modeli çeşiti
 • Alcipan-Asma-Tavan-Modeli-Gul-Desenli-Aydinlatmali_e8b04.jpg
  Alçıpan Asma Tavan Modeli Gül Desenli Aydınlatmalı
 • 2014-Yeni-Asma-Tavan-Modelleri-04_a5e1c.jpg
  2014 Yeni Asma Tavan Modelleri-04
 • Asma-Tavan-Modeli-Ornegi_1df91.jpg
  Asma Tavan Modeli Örneği
 • Cok-Sik-Asma-Tavan-Modelleri_a4782.jpg
  Çok Şık Asma Tavan Modelleri

Yorumlar

 1. Yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yazın...

Yorum Yaz

Dekorasyon Son Eklenenler

Dekorasyon En İyiler